Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van valami esélyem hogy...

Van valami esélyem hogy feljebb tudjak lépni?

Figyelt kérdés

Egy 15 ezres város UP csapatában játszok és 16 éves vagyok. A bajnokságunkban játszik két NB1-es és pár NB2-es csapat. Jelenleg elsők vagyunk, de ez nagyban nekem köszönhető mert szinte minden kifejelek, tisztázok, leszerelek mindenkit. Ha valahol számolnák már 17 meccs alatt lenne 100 felett a megnyert fejpárbajaim száma.


Pénteken játszottunk az egyik NB1-es csapattal, nyertünk 2:1-re, a meccs után az ellenfél játékosai odajöttek hozzám gratulálni. Én azonban nem érzem azt hogy a jelenlegi csapatunk elég erős lenne és feljebb szeretnék lépni. Szerintetek lenne esélyem arra hogy eligazoljak? Még lesz egy négyes döntőnk ahol a régiós bajnokság a tét. 16/f



2019. máj. 20. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélyed. Ha a mccsenkénti 5-6 elfejelt labda mellett rúgnál 2-3 gólt is, akkor igen.Viszont oké védő vagy, hát elégedj meg azzal ahol most vagy. Ilyet meg ne irogass, hogy neked köszönhető nagyrészt a győzelem, mert ha el is fejeled a labdát a védekező harmadból, attól még gól is kell a győzelemhez. Ja és nem elág ha az ellenfél gratulál, azt kb mindenkivel megteszik sportszerűségből. Végül, ha olyan nagy szám lennél, már rég elvittek volna jobb csapatba. Nem várnak 16-17 éves korodig.
2019. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

“Szerintem semmi esélyed. Ha a mccsenkénti 5-6 elfejelt labda mellett rúgnál 2-3 gólt is, akkor igen.Viszont oké védő vagy, hát elégedj meg azzal ahol most vagy. “


Hogy mi van? Mint mondta ez nem megye , hogy a védő is rúg gólt.

2019. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!