Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék hobbi szinten...

Hol tudnék hobbi szinten focizni Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves fiú vagyok, nagyon szeretek focizni. Sajnos már huzamosabb ideje nem játszottam normális keretek közt és már nagyon hiányzik a játék. Szeretnék hobbi szinten focizni, tehát nem olyan csapatot/társaságot keresek, ahol mondjuk hétköznap edzés, hétvégén pedig meccs van, hanem olyat, akikkel mondjuk heti egyszer-kétszer el tudnék menni valahova játszani. Már több oldalon is kutakodtam, de nem nagyon tudtam előrébb jutni. Esetleg van valakinek valami tippje, hogy hol lenne érdemes keresgélni? Most, hogy itt a nyár, nagyjából bármikor ráérnék, az utazással sem lenne gondom.

Ha bárki tudná, hogy hol tudnék játéklehetőséghez jutni, az kérem ne habozzon megosztani velem.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 1. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Találkoztam már olyan csapatokkal, akik csak a meccsekre jártak, de az nagyon nagyon alja foci, ott nincs játékélmény, vágóhíd az egész bajnokság. De remélem tévedek, és van olyan, ahol normális bajnokságban játszanak. Egyébként egy hagyományos egyesületnél el kell járj edzésekre, ha meccsezni is szeretnél. Ha csak játszani akarsz, akkor szedj magad köré embereket, akik tudnak focizni, és nevezzetek kis bajnokságokra, tornákra.
2019. jún. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Egyébként nekem nem fontos a bajnokságokra járás, olyanra gondoltam így elsősorban, hogy mondjuk 11-12-en összegyűlnek és egymás közt játszanak. Persze bajnokságokra is szívesen eljárnék, de jelenlegi formámnak köszönhetően nem hiszem, hogy sokat tudnék adni a csapatnak. :D

2019. jún. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!