Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is nagyon unalmas...

Szerintetek is nagyon unalmas és színvonaltalan volt a BL döntő?

Figyelt kérdés
A korai kamu tizenegyes tönkretette a meccset.
2019. jún. 2. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Mindegyik kérdésre és felvetésre ezt tudom csak reagálni.
2019. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Manapság már nem sportszerűen játszanak hanem pénzért.. Megbundázták ilyen egyszerű ami szánalmas.. Pénz az úr
2019. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem láttam, csak az összefoglalót, de még az is unalmas volt.

A tizenegyes pedig szánalmas volt.

2019. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 belapus ***** válasza:
80%

Amennyire én láttam, csak kosár- és kézilabdában természetes az a kéztartás, amit a vétkes bemutatott.

Éppen ezért a 11-est megadhatónak gondolom.

Amúgy valóban unalmas volt.

2019. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

#2 mivan?Miert lenne bunda?

Most mar ez az uj szokas hogy minden meccs bunda?

2019. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%
Nem az a durva, hogy bealudtam a meccsen kb. 3x, és a berohanó nőről is lemaradtam, hanem hogy elfelejtettem, hogy van két söröm a hűtőben, és azt meg kellene inni. Mondjuk ha megiszom, akkor az utolsó 20 percre és az ünneplésre se maradok ébren, de ezzel is jelzem, hogy igen, nagyon gyenge volt.
2019. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szerintem is az utóbbi évek leggyengébb döntője volt. A tizenegyes viszont teljesen jogos volt. Sissoko keze nagyon messze volt a testétől. és egyértelműen rápattant a labda. Az hogy először a hónaljára pattant, nem jelent semmit.
2019. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Az is elképzelhető, hogy eleve rárúgta a 'pooli játékos, miután látta, hogy Sissoko az égben hadonászik a kezeivel. És bejött.
2019. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# Igen, akár ez is lehet. Nem kell szándékos kezezésnek lennie, ha ilyen pozícióban van a játékos karja, akkor ez simán megadható.
2019. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!