Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A német szurkolók mért nem...

A német szurkolók mért nem tudnak beletörődni h minden szabályos volt és ezt most elcseszték?!

Figyelt kérdés
csak szitkozódnak, és idegeskednek, ahelyett, hogy beletörődnének...nem értem mért ilyen makacsok..
2010. júl. 7. 22:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell általánosítani. Én is nagy német "drukker" vagyok, de a mai meccsen az 50. perc körül beláttam, hogy a spanyolok jobbak, nekik kell nyerniük.

Azért sajnálom, mert ilyen lagymatag játékot nem most kellett volna produkálniuk. De teljesen jogos a vereségük.

2010. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

En is nemetes vagyok, es le vagyok dobbenve. Azok utan, amiket lattam toluk, ez eleg szegeny volt... Tenyleg, mintha nem is ugyanazok jatszottak volna... Hianyzott nagyon Muller sztem. :(

A spanyoloknak jobban osszejottek a dolgok, en csak azt sajnalom, h megint ugyanugy kaptunk ki, mint 2006ban..:(

De azert sztem ettol a fiatal csapattol mar ez is szep teljesitmeny. :)

2010. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Özil rontotta el, hogy nem vitte be az első labdát, hanem 11-re játszott, de azért a spanyol is benne volt az esésben, de 11-es azért nem volt, véleményem szerint a spanyol 11-esben sem volt nagyobb szándék.

Én is német drukker vagyok, de tényleg a spanyolok győztek. Nem volt meg az, aki egyilyen helyzetben segíthette volna a csapatot (mint tegnap Forlán), nem volt vezéregyéniség. Ha Klose vagy Podolski lő egy gólt, akkor a meccs biztos a németeké lett volna. Müller lendülete hiányzott a németektől, a spanyolok meg jobban játszottak, de nem sokkal. Villat a németek teljesen semlegesítették, úgyhogy a németek is szépen játszottak, 4 év múlva szintén a favoritok között lesznek, és a harmadik hely már most a zsebükben van.

2010. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a németek ugyan úgy játszottak ahogy eddig csak más volt az ellenfél és nem is akármilyen csapat,hanem a mostani legjobb válogatott.
2010. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"a spanyolok meg jobban játszottak, de nem sokkal"


azért nem így van... a spanyolok sokkal jobbak voltak és ezt nem csak azért mondom mert spanyol szurkoló vagyok... Puyol góljáig a németeknek talán 2 helyzetuk volt, a spanyolok szétpasszolták őket és a lovési arány 12-3 a spanyolok javára...

2010. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:28


Jó de a Németeknek minden 5. a Spanyoloknak minden 13. lövéséből lett eddig gól :)

2010. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Puyol góljáig a németeknek talán 2 helyzetuk volt, a spanyolok szétpasszolták őket és a lovési arány 12-3 a spanyolok javára.."


A spanyolok mindig "szétpasszolják" az ellenfelet, de ez semmit sem ér igazából, ha nem jutnak vele előre, lásd Paraguay ellen, ahol csak szerencsével jutottak tovább (hogy kihagyta a 11-est a paraguayi, és vele ugyanazért nem ismételtették meg, mint a spanyollal, 3 kapufás gól..).


Egyébként én is német drukker vagyok, de sajnos tegnap megérdemelten győztek a spanyolok.

2010. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jajah én Müellert hiányoltam nagyon :/
2010. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én is német drukker vagyok és még sírtam is olyan szomorú voltam nem tudom te ezt kire érted, h nem bírják elfogadni, mert bár még egy sport újságot se láttam, de akikkel eddig beszéltem egy állásponton voltunk, h jobbak voltak a spanyolok! Egyébként ezt a kérdést én is feltehettem volna az angol meccs után, h ők miért nem fogadják el? Egyébként meg lépten nyomon mindenhol azt látom fúúúúúúúj németek meg csak azért se ők nyerjék stb....... Szal a kérdésed rossz! Mindegy a bronz a mienk lesz és nem kérdés, h Németország nagyon jó hiszen szinte minden vb-n ott vagyunk a legjobb 3-ban!
2010. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem értem miért csicskázzátok le a német drukkereket.

Van pár ökör német drukker, aki nem képes beletörődni.

Én pl. szinte biztos voltam a német győzelemben, mégsem mondom azt, hogy szabálytalan volt.

A német csapat rosszul játszott, a spanyolok jobbak voltak.

2010. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!