Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a spanyol győzelem...

Mit szóltok a spanyol győzelemhez? Németek alázva lettek. A hollandoknak is ez a sors jár

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 11:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

89-es :

Vamos? Nem inkább viva?

:)

2010. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%

vamos=gyerünk

=))

2010. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 bumbi02 ***** válasza:
52%

ha spanyolok azt csinálják amit a németek ellen akkor szétverik a hollandokat

2 gólt kaptak eddig 6 meccsen, a hollandok pedig 5-öt

tehát a 2 között van különbség



hm lol... németek lőttek csak a kieséses részben 8 gólt.. és kaptak kettőt (spanyol meccsel együtt), a spanyolok lőttek 3at és nem kaptak egyet se...azt jelenti h gk: németek 6, spanyolok 3... szal ez a logika nem erösiti a spanyolokat:)


és hol volt alázás? 1:0 nem nagy alázás... tény h uralták a meccset... de má ideje volt vmit felmutatniuk eddig szinte semmit se csináltak egész vbn, majdnem kiestek paraquay ellen, portugália is 1góllal lett csak meg... hollandok ellen ez édes kevés lesz..

2010. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%
azért mert a béna bírók nem adtak egyetlen lapot sem a spanyoloknak az egész vb alatt, az nem azt jelenti, hogy nem is járt volna. Ronaldo fellökése két kézzel nem ér lapot, Torres szándékosan bele rúg ellenfelébe nincs lap, Villa ütés szintén nem ér lapot, igazán sportszerü volt mikor a csoport mérkőzések egyikén felldobta magát Torres....miközben hozzá sem értek.nagyon unalmas,hogy mióta a spanyolok eb-t nyertek annyi divat szurkolója lett. Majd Hollandia ellen ríni fogtok:P
2010. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%

VÉGRE EGY ÉRTELMES SPANYOL DRUKKER!

Ment a plusz annak, aki azt írta, hogy 1 gól nem szétkapás

2010. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Osynho ***** válasza:
46%
Nem az egy gól a szétkapás, hanem az, hogy az eddig parádésan támadó (és egyébként is szimpatikus)német válogatott minden játékosa a saját térfelén tömörült, masszív védekezésbe kényszerülve, az esetleges labdaszerzés után 2 passz múlva a spanyol középpálya máris szűrte a támadást és kezdődött minden elölről. A spanyolok teljesen ráerőltették a játékukat, ami persze nem lehett látványos, amikor 11-en védekeznek, ráadásul Mertesacker 2 fejjel magasabb Villánál és amúgy is nagy meccset hozott (ahogy az egész német válogatott). A gól után persze többet birtokolták a németek a labdát, ekkor bíztam 1-2 kontrából elhintett spanyol gólban, de sikerült elbénázni az adódó alkalmakat. A németek - a valljuk be elég gyengus - angolok ellen mentek jól, illetve a taktika nélküli argentinok ellen, bár nem akarom elvitatni az érdemeiket, mert 2 nagy futballhatalmat vertek meg, nem is akárhogyan.
2010. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
a 22:41-es érti a lényeget miért értem alázásnak a tegnapi meccset
2010. júl. 8. 23:23
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha az 1:0 alázás, akkor svájc meg alázta spanyolországot a csoportkörbe...
2010. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS most mit szóltok?Ez szerintem érdekes egy meccs volt,de Spanyolország nyert^^Én nekik drukkoltamXD

Azért a végén 8 sárgalap a Hollandoknak nem volt semmi,aztán meg emberhátrányba kerültek,ugye kiállították Heitingát,ha máshol nem,itt már mindenkinek érezhető volt hogy itt Holland már nem nyer.Iniesta végül a meccs embere^^

Paul a polip igazat mondottXDMani vesztett:P

2010. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

Én is kezdettől fogva a Spanyoloknak drukkoltam, és meg is nyerték, a németek meg a többi csicsk4 csapat tényleg alázva lett, szal ennyit rólatok! xD

Hogy mondja az összes kis f4sz, "a spanyolok nem fognak nyerni ezért, meg azért, meg hogy a többi csapatot is mákból verték el, és a hollandok ellen ez kevés lesz, hát ennyit érnek a hollandok is! xD

Meg ti is ennyit értek. xD pffff! xD

Sz4rok vagytok emberek! xD A kérdezőnek meg annyit hogy jól teszi hogy a Spanyoloknak drukkol, ne hallgass a f4szfejekre! xD

U.i. :

Mégegyszer csak pfff! xD

2010. júl. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!