Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a spanyol győzelem...

Mit szóltok a spanyol győzelemhez? Németek alázva lettek. A hollandoknak is ez a sors jár

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 11:23
1 2 3 4
 21/31 bumbi02 ***** válasza:
100%

hát te utolsó te meg értelmesnek tünsz.. azé sza*rok vagyunk me másnak szurkolunk? hogy hallottad tőlem ezt hogy hülyék azok akik a spanyoloknak szurkolnak?értelmi szinvonal...



a vb-t megnyerte spanyolország, a tnapi meccs elég kiegyenlitett volt, jogosan nyerte meg azt a meccset... viszont a legjobb csapat a vb-n nem spanyolország volt.. hollandia vagy németország...

2010. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
utolsó igazad van!
2010. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
haggyuk mááár:D féltékeny kis cs*cskák:D Spanyolok nyertek ezvan!!! fogadjátok már elll:D jobbak voltak és készz:D ennyire nehéz felfogni?:D Spanyolok(L)*
2010. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
istenem.....és azt miért olyan nehéz felfogni, hogy ha a bírók helyesen itélnek több meccsükön is, akkor még döntö közelbe sem kerülnek ? :D szóval szerinted az a jó csapat, aki akár hogyan is de továbbjut? mert nem...amíg téged mi nem csicskázunk, addig te se tedd kérlek!
2010. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 bumbi02 ***** válasza:

Kedves Utolsó előtti!


tleg ne csicskázz, mi se csicskázunk... amugy meg mondd el hogy mi alapján mondható spanyolország a vb legjobbjának?:)))kéne 1-2 nyomos érv mer a spanyolok nem mutattak egyet se:D

2010. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Osynho ***** válasza:
Szerintem mutattak eleget... Aki nem csak nézi, de látja is a focit, annak feltűnt. Az más kérdés, hogy ki a legjobb ,az max akkor derülne ki, ha mindenki mindenkivel játszana :)
2010. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

b@sszus én néztem minden mérkőzést, de nem tudom megmondani mitől ők a legjobbak :D

jönnek a spanyolosok a statisztikával, hogy ők passzoltak a legtöbbet, meg a labdabirtoklás...hát szerintem attól még nincs szép foci, hogy passz ide-oda, a labdát így eldugva az ellenféltől, támadó játék meg szinte semmi, hiába a sok kapuralövés, na de hol a gól? 8 gólból 1 les.Casillas sem akkora isten, ott van a portugál kapus,csak 1 gólt kapott,míg 7et lőttek, és persze kevesebbet játszottak. A támadás villara van építve, neki járt volna egy kiállítás és torresnek is szándékos pofonért/rúgásért. Ezt már annyiszor leírtam, de egyetlen spanyolos sem reagál rá :D persze, ez csak természetes, tiszteljük csak a nagy spanyolokat,birói szemmel nézve.

2010. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

XD pfff XD IQ béke s€gge alatt

Plázapics4kkal nem kell foglalkozni, az ilyen k*rvák nem értenek a focihoz, azt se tudja mi az a les, vagy a szögletet mikor adják. :D:D:D

Spanyoloknak akkor fogok szurkolni, ha mutatnak is valamit, semmit nem csinálnak, ez olyan, mint Görögország 2004-ben, kinyírják a focit, egyszerűen szörnyű volt ez a döntő. A bronzmeccsen már két olyan csapat játszott, akik megérdemelték volna az első helyet, Uruguay kellemes csalódás volt nekem, Forlán az egyik kedvenc emberem lett, a németek meg bravúrosan JÁTSZOTTAK, nem folytották bele a passzokba a meccset, mint a spanyolok a Chile elleni meccsen. A spanyolok megérdemelhetik a VB első helyet, de ha ennyire jók, hogy nyalni kell a 170 cm-es játékosok s€ggét, akkor mutassanak is valamit, a drukkerek nem örültek volna, ha a nagy csapatuk úgy játszottak volna Paraguay vagy Portugália ellen, mint Németország Argentína vagy Anglia ellen?

A németeknek nem is szurkoltam volna, ha úgy nyertek volna mint a spanyolok. De így a németek lettek a kedvenc csapataim egyike, megelőzve ezzel a brazilokat, és ha egyszer lenne egy brazil-spanyol meccs, ami lehetpőleg lesz 2014-ben, akkor ott a spanyolok nagyot buknának!!!!

2010. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

utolsó!

tökéletesen megfogalmaztad a spanyolok játékát. Arra a statisztikára építve irogatják, hogy ők a legjobbak, mert legtöbbet passzoltak, legtöbb kapura tartó lövés, de ez mind mit ér, ha az egész meccs sz@r? Sosem voltam spanyol fan, de régebben inkább játszották a támadó focit. Erre alapoznak a szurkolóik most is (no meg a klub csapatokra mint a barca) de ezen a vb-én megölték a futballt, és szintén pont olyan érzésem volt mint 2004-ben az eb döntője után. Azért érdekes, hogy a görögöknek nem lett annyi divatszurkolója akkor. TAlán mert mindenki tudta,hogy egyszeri akalom volt, és így nem is olyan izgi szurkolni nekik,na és persze nincs tele "jó hapsikkal" akikért lehet nyálat folyatni, aztán osztani az észt, hogy húú a spanyolok milyen jók, aztán meg itt kérdezik meg a legalapvetőbb szabályokat.

2010. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Müller a vb legjobbja, ez is elárul valamit!
2010. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!