Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ez a szabály...

Szerintetek ez a szabály izgalmasabbá tenné a focit?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha a büntetőpárbajban, ha egy kapus kivéd ey tizenegyest, de az kifelé pattan, és nem hagyja el a tizenhatost, akkor a büntetőt elvégző játékos próbálkozhatna még egyszer, mondjuk csak egyszer érhetne a labdába, és ha az bemegy, akkor azt "félgól"-ként kell számítani, tehát 0,5-ként.

2019. jún. 15. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy hülyeség :D
2019. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Sok lenne a sérülés, mert az elrúgás után a játékos nekirontana a kapusnak, hátha kiejti vagy kiüti a labdát.

Szerintem azzal lehetne izgalmasabbá tenni a focit, ha két labdával játszanának. Képzeld el azt a kavarodást!!!

2019. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme lenne? Ha bemegy a labda, akkor az +1 pont kell legyen.


Képzeld el a szituációt, hogy 1-1 az állás. Ezután a te módszered alapján kapna valaki +0,5 pontot, mert második próbálkozásra gólt rúgnának.


1,5-1 az állás. Az ellen lő egy gólt 1,5-2 az állás. Na akkor hogyan is van ez? Mindkét csapat kétszer rúgott gólt, az egyik mégiscsak 1,5-re áll. Ez hol fair-play így?

2019. jún. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ekkora hülyeséget...
2019. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A focit az tenné izgalmasabbá, ha lenne normális videobíró, műesésért azonnal piros járna és tisztán mérnek a játékidőt, tehát csak akkor ketyegne az óra ha játékban a labda.
2019. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nem lenne ennek, és nem tenne semmit izgalmasabbá. Így is alacsony százalékban hibázzák el a büntetőket, és ennek csak egy kis része az ami vissza is pattan kb a rúgó játékos felé
2019. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ennek nem sok értelme lenne. Viszont az 5-ös jókat mondott. A szimulánsokat én is azonnal kiállítanám, akkor is ha nagy "sztárok" (Neymar, CR7 és társaik), illetve a normális videobírónak is ideje lenne, mert nem tudom minek lett bevezetve ha sok esetben még mindig nem alkalmazzák illetve ha a bíró továbbra is dönthet úgy hogy ignorálja... Eleve a bíró "félisteni hatalmát" kéne elvenni, ma már adott a technika hogy ha téved felül lehessen azonnal bírálni. Hány meccset fújtak már el akár véletlenül akár szándékosan...
2019. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én javaslatom a foci izgalmasabbá tételéhez: a pálya közepén a kezdőponthoz rögzítve 10 méteres láncon legyen egy éhes oroszlán...
2019. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!