Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen kézilabdacipőt érdemes...

Milyen kézilabdacipőt érdemes vennem?

Figyelt kérdés
4 éve kézilabdázom utánpótlásban és most szeretnék új cipőt vásárolni. Eddig csak Asics cipőim voltak. Csapattársaim Mizuno, Hummel, Asics cipőket használnak. Kinek milyen tapasztalatai vannak, milyen cipőt használ, mennyiért vette? Köszönöm a válaszokat

2019. júl. 1. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Salming bejött, csak hamar szétjött, fél év.

A Hummel nagyon széttörte a lábam.

Asics az abszulout kedvenc, másfél évig tartott heti 5-6 edzés és 1-2 meccs mellett, úgy hogy edzőtáborban is használtam, szóval azt ajánlom nagyon:)

Egyébként 20K fölött érdemes venni, de sajnos az se mindig garancia.

2019. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.valaszolonak köszönöm szépen, azon az oldalon tényleg meg lehet találni azt a cipőt, ami az embernek kell

2.valaszolo: nekem is eddig Asics volt, bár nem a legjobb minőségűek, fel év alatt nekem simán szétmentek. Szóval most én is raaldozok 30-40k-t, és hátha az majd bírja tovabb, nekem heti 4 edzes, 1-2 meccs

2019. júl. 4. 10:43
 4/4 anonim válasza:
Szia! Érdemes olyan cipőt venni, ami tartja a bikát! Nekem a Hummel cipőm 2 éve van meg. A salming is egy jó márka!
2019. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!