Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Bérelt jégkorcsolyával miért...

Bérelt jégkorcsolyával miért nem tudok úgy korizni mint a sajátommal?

Figyelt kérdés
Próbáltam baráti körben is mások korcsolyáját és azokkal is tök "ügyesen" tudok menni, de amint bérelt korit veszünk ugy csoszogok mint egy pingvin. Ha farolok, vagy próbálok megfordulni ahhoz, hogy hátrafele menjek szinte felesek, hisz vagy nagyon "rögzült" az egész...tehát nehezen megyek vele, nehezen fordul stb., VAGY valamikor meg csúszik oldalra...más is érezte már ezt? Mostanában szerettem volna venni egy korcsolyát, de nem tudom, hogy ezek után merjek e...tudom ezt látatlanban lehetetlen megmondani, de most én vagyok béna, vagy ezek a bérkorik ennyire rosszak?

2020. jan. 16. 19:22
 1/5 anonim válasza:

Van, hogy ilyen rosszak igen.

Mivel teljesen műanyag és a minősége is eléggé gyatra így nem csodálom, hogy nehéz vele menned. Szerintem egy saját korcsolyával nem hogy könnyebben tudsz menni de egy idő után sokkal takarékosabb megoldás is egyben. ((mellesleg szerintem higiénikusabb is))

2020. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az elso valaszolo nem igazan adott jo valaszt. En nekem is van sajat, es bereltrz is probaltam mar. Vmeikkel jol tudok menni, vmeik berelttel meg nem. H ez miert van? Azert mert sza+ra van kopva. Non stop hasznaljak, es jo esetben ket_harom evente megelezik, mikor en a sajatomat is legalabb 2, ha nem 1 evente megelezem.
2020. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anno jol fel is kurtak ezzel, h van pofajuk ezert penzt kerni, h egy kalap sz+rt nem er az egesz. 2.voltam
2020. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanez volt velem is...
2020. jan. 30. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Bérelt korik éle laposra van kopva nálunk is,mikor a "sima" korik éle alapból nem lapos,hanem van egy kis boltíve homorúan,és a 2 szélén élesebb,így jobban belemar a jégbe. Egyenes élprofilú korit a profibbak szoktak használni,az más dolog,hogy az olcsó bérelt korik nem ilyen okból vannak "profira" kopva xD

Viszont ha bérelttel megtanulsz,utána a sajáttal Liu Sanyinak fogod érezni magad xD

2022. jan. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!