Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szeretnék elkezdeni műkorcsoly...

Szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Most leszek idén gimnazista és el szeretnék kezdeni műkorcsolyázni, mert nagyon szeretek korizni és nagyon érdekel is.

A Vasas Jégcetrumba szeretnék majd menni, de ha van más egyéb hely ami szerintetek ezen a téren jó akkor nyugodtan írjatok. Tudna valaki útmutatást nyújtani? Nem túl késő elkezdeni? Egyáltalán lehet jelentkezni úgy hogy csak minimális tudásom van? Minden érdekel:)

Köszönöm



2020. jan. 21. 23:02
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!


Sose lehet túl későn elkezdeni! A lényeg, hogy szeresd, amit csinálsz, mert akkor leszel jó bene! Én két éve kezdtem el műkorizni, nagy részben magamat tanítottam, de imádom (most vagyok 22 és nő).


Én is leginkább a Vasasba járok a közönség korcsolyázásokra és annyit tudok neked mondani, hogy remek a társaság (akik rendszeresen járnak). Nekem mindig segítettek.



Ha van kérdésed, nyugodtan írj privibe! Tudok neked segíteni bármiben! :)

2020. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!