Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szerettek legjobban a...

Mit szerettek legjobban a testépítő életmódban?

Figyelt kérdés
mi motivál titeket,mi a végső célotok??
2011. dec. 13. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem kéne ezt leírni de hogy 40kilót kitolja fekve :D (15f), 2 hónapja kezdtem
2011. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elkezded csinálni mindegy milyen indokkal kezded vagy céllal de megszállottja leszel, én 15 évesen a súlyzóimmal aludtam igaz egy éjszakát mert hát nem jó velük aludni (nem kényelmes :D ) de én benne voltam ma 35 vok, nem csinálom.

A fizikai erő ahogy növekszik és az izomtömeged annak nem lehet ellen állni, én nyomtam pár szurit is és az hogy milyen érzés azt úgy igazán leírni nem lehet de megpróbálom; Mikor benyomod utána az anyag meglök, majd jön az erő aminek úgy érzed nincs korlátja bármit megemelné és ez majdnem szó szerint igaz, mert én az egyik gépet kompletten súlyokkal együtt emelgettem.

Edzés után lezuhanyzol és tiszta ruhát veszel utána sétálgathatsz ahol akarsz pihizel, de az anyag ahogy még benned kering az olyan érzés mintha fizikailag nem lenne súlyod, mintha a holdon járnál a súlytalanságba! és ez irtó zsír érzés!

A veszélye annyi hogy az ember tönkremehet benne, nekem majdnem sikerült.

2011. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zakathol ***** válasza:

A testépítő életmód egyik legjobb része számomra az, hogy megtanultam, hogy hogy működik az emberi test. Persze nem orvosi szinten, de azért elég sok mindenre rá lehet jönni, ha alaposan utánaolvasol.

Megtanít arra, hogy a kajálás ne élvezet legyen hanem funkcionalitás. A testépítő életmód keretek közé szorít, megtanít küzdeni és összpontosítani.


A végső célom ezzel csak annyi, hogy egészséges legyek és ne egy tunya, tv előtt punnyadó zsírkocka...

2011. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cynic ***** válasza:
engem a fejlődés motivál. meg az, hogy jobban érzem magam az edzéstől.
2011. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én igyekszem csak magára az edzésre koncentrálni,nincs igazán végső célom.az eredmény jön magától.összességében nagyon jó érzés mozogni,fittnek lenni,látni,hogy fejlődnek az izmaim,és jó érzés,hogy megnéznek a nők.
2011. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor egy kvafos nap után lemegyek a terembe, szétküldőm magam, és hazafelé csak én és a gondolataim siklunk az utcán, megszabadulva minden gondtól
2011. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egészet úgy ahogy van, de legjobban talán a kajákat megcsinálni, és minden nap érezni hogy "ma is tettem valami hasznosat". Nem tudom mi motivál, ez csak úgy jön :) Végső cél nincs, a saját alakomból hoznám ki a legszebbet, majd meglátjuk.


Zakathol +1

2011. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem ment a + mkinek


versenyt tervez valaki?

2011. dec. 14. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Mikor beérek a terembe, és abban a pillanatban elkezd bizseregni a bőröm, megnő a pulzusom, szinte hallom, ahogy az acél felém kiállt: itt vagyok, soha nem tudsz legyőzni, nem tudsz elpusztítani. Minden edzésen a maximumot adni, érezni a nyíró fájdalmat, kiküzködni az utolsó ismétléseket, megszédülve a falnak támaszkodni, remegő kézzel a csuklódta tekerni a bandázst, hallani a társaid bíztatását, ez motivál.

Bár mondok valamit, 3hete az én motivációm a harag, dühből edzem szinte minden nap, mikor éveket álmodsz valakiről, és a küszöbén vagy az álom megvalósulásának, de az utolsó pillanatban elszúrod. Na ilyenkor ezt a dühöt rázúdítani a testedre, a súlyokra, mikor már az örület vezet, és utána a zuhany alatt keresed a választ hová vezet az út, és megígéred magadnak: elpúsztíthatalan leszel, erősebb lesz az akaratod, mint az acél. Na az motivál.

2011. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!