Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Utoljára 3 éve volt kori a...

Utoljára 3 éve volt kori a lábamon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn (6.) fogunk ajándékozni és elmenni jégkorcsolyázni az osztálytársaimmal. Én rajtam utoljára kori három éve volt és akkor is épphogy botorkáltam benne. Síelni "perfektül" tudok. Félek, hogy égni fog az arcom. Vagy a miatt mert szerencsétlen vagyok vagy mert eleve fel sem megyek a jégre. És a barátnőimet sem szeretném visszatartani. A szüleimet kértem, hogy menjünk ki a hétvégén gyakorolni, de nem akarták. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

2021. dec. 4. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Figyelj, senki sem jó minden sportban. Nem tudom mennyire jó a kapcsolatod a barátaiddal de nekem elég jó és tuti segítenének nekem, (bár már megtanultam, de emlékszem hogy segítettek nekem és így tanultam meg) nekem nem igazán volt ciki
2021. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem vicceld el az egészet. Találj ki valamit. Nyugi ne pánikolj. Csak az osztálytársaiddal mész. Amikor a mi osztályunk ment korizni 3-4 ember még életében nem is ált jégen szóval semmi para. Arra vigyázz, hogy ne legyen vizes a ruhád nem kellemes, na szeritem az cikibb.
2021. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!