Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor volt utoljára annyira...

Mikor volt utoljára annyira hitvány mérkőzés a BL-ben mint ez a mostani Liverpool-Lipcse?

Ilyen posvány meccset megye III-ban nem látni. Ez a két csapat komolyan BL-negyeddöntőt játszik?

2021. márc. 10. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Na csak sírnia kellett a számnak, 70 perc szenvedés után pont mikor kisírtam ezt a kérdést lett egy gól hirtelen, aztán 3 percen belül még egy. XD Így kell ezt. Akkor módosítanám a kérdést úgy hogy "mikor volt utoljára ilyen hitvány 70 perc a BL-ben?"
2021. márc. 10. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az állás?20-0?
2021. márc. 10. 22:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor kiírtam a kérdést még 0-0 volt, de olyan tré meccs mellé hogy az valami borzalom, aztán hirtelen lett két gól is 3 perc alatt. xD Pont miután beküldtem a kérdésem.
2021. márc. 10. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, az hogy nem esik gól egy meccsen, nem jelenti azt, hogy hitvány egy meccs... 2 nagyon magasan jegyzett csapat taktikai csatája zajlik ezen a szinten általában, nem hitvány mérkőzések
2021. márc. 10. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten színvonalas volt, csak a Poolnak nem kellett megszakadnia a győzelemért, a Leipzig pedig egyszerűen nem annyira jó, hogy áttörje az angolok védelmét.
2021. márc. 11. 09:52