Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ajánlanátok jó szlovákiai...

Ajánlanátok jó szlovákiai síparkot?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ahol lehet bérelni, illetve a környéken meg lehet szállni. Plusz pont, ha nincs az ország túlvégében. Mi először a Besztercebánya melletti Királykát néztük, viszont nem szimpatikus az ottani sípark a képek alapján.

2023. jan. 3. 12:38
 1/2 ErniE76 válasza:

Donovaly, Rózsahegy


Én mindkettőn voltam 3 évvel ezelőtt. Egy hete elmentem mindkettő mellet autóval. Volt hó.

2023. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Indulj Besztercebányáról (Banská Bystrica olv.: Banszká Bisztrica) északi irányba az 59-es (E 77) úton. Kb. 1 km-re a főúttól jobbra térj le Špania Dolina (olv. Spanyia dolina) felé. Esetleg folytasd tovább északra a főúton Rózsahegy (Ružomberok olv.: Ruzsomberok) felé. íkb. 25 km után van jobbra Donovaly (Donovali). eléggé közel van, akárcsak az Ördöghágó (szlovákul Certovica, olv. Csertovica). Ez utóbbi Brezno-tól van északra, kanyargós úton.
2023. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!