Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Téli, havas túrához milyen...

Téli, havas túrához milyen bakancsot érdemes választani? Márka erdekelne inkább.

Figyelt kérdés
Néztem eddig a Decathlon saját márkásait, Salomont, Columbiát.
2023. jan. 25. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hanwag.
2023. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elsősorban azt ajánlom, hogy ne spórolj rajta, mert marha kellemetlen tud lenni, ha a túra közepén -9 fokban beázik és inkább visszafordulsz, mert lefagyott a lábad (sajnos tapasztalatból mondom). Márkára amivel most maximálisan meg vagyok elégedve, az a Salewa. Nem az olcsó kategória, de strapabíró, kénylemes, meleg, vízálló és eddig még nem hagyott cserben.
2023. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hótaposó csizma nem jó? Az vízálló jó magasan, patakokon simán átmész vele. Én ilyenkor nem veszek fel bakancsot. Max. a boka felettig picivel vízálló, magyarul azonnal beázik, és a vádlimat se melegíti semmi mint csizmában.
2023. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hanwag, Meidl, Lowa, Salomon, La sportiva, Salewa.
2023. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!