Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen fülhallgatót érdemes...

Milyen fülhallgatót érdemes választani úszáshoz?

Figyelt kérdés
Láttam több típust is, de nem igazán tudok dönteni. Olyan emberek válaszát várnám elsősorban, akik ilyet használnak.

2022. nov. 21. 07:03
 1/5 anonim válasza:
36%
Mi a szarnak úszáshoz fülhallgató?
2022. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
#1 egyik haverom is használ. azt modta, kicsit jobb is így mert nem megy a füledbe a víz, de ehhez olyat is kell venni ami rendesen zárja füled.
2022. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# Nem értem az olyan embereket, mint te. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor miért írsz. A fülhallgatót zene hallgatásra szokták használni, és én is arra szeretném.
2022. nov. 21. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Úszósapkát vegyél úszáshoz, ne fülhallgatót, ne legyél ennyire rátapadva a zenehallgatásra, még az agyadra megy!!
2022. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:
100%

Juj-juj ne csináld, ez nagyon veszélyes!

Ha bömböl a füledbe Haydntól az Üstdob szimfónia, nem hallod meg a gőzhajó hangját, már is kész a baleset. :D

2022. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!