Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Nehéz megtanulni Snowboardolzn...

Nehéz megtanulni Snowboardolzni 3 hét alatt?

Figyelt kérdés
Ja ha ez számít akkor a Blackcombra megyünk Whistlerbe:D.
2010. okt. 6. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már 3 nap alatt megtanulod, ha voltál már síterepen. Láttam már srácot, aki már első nap úgy tolta, mint egy rendes boardos, igaz picit lassabban és laposabb terepen:) csak ügyelj, h legyen fenékvédőd, különben vonyítani fogsz esténként, ha leülsz bármire is:P
2010. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam 1 hétre Ausztriában, ott úgy megtanultam 3 nap alatt síelni, hogy fekete pályán mentem:D azelőtt nem igazán síeltem. A lényeg hogy voltam már sípályán.
2010. okt. 7. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért a sízésnek is vannak fokozatai:) De akkor a board sem jelent problémát, ha nem félsz a lejtőtől:)
2010. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én éveken át síeltem, és átváltottam boardra. Mi csak 1 hetekre járunk, de a végén, vagy akár már a közepén is le tudtam menni egyedül bármilyen leejtőn (max nem olyan szépen). Mondjunk engem anyum tanított könyvből, úgy hogy ő sosem láttot még csak boardot sem közelről.

Kb 6 éve boardozok, de már unom nagyon. Túl hamar kiismertem. Persze nem vagyok profi, nem tudok szaltózni ugratás közben, de nem mondanám, h nagyon béna vagyok.

Most szeretnék megint síelni, mert sokkal színesebb szerintem. És nagyon szeretem a különböző gyakorlatokat, amikkel lehet csiszolni a sítudást...

A lényeg, könnyen megtanulható, a forgás kicsit nehéz, de ha megvan már nem kell mást megtanulni, csak tovább fejleszteni :d

2010. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attolmég hogy legurultál egy fekete pályán még nem leszel az Osztrák Síszövetség Führere, de azért gratula hogy alattad is csúszott a síléc. :)


3 hét alatt megtanulni nem nehéz(mondjuk nem midnegy milyen szinten, ugye), habár szerintem bérelj egy snowboard oktatót ugyanis az nem szerencsés ha rosszul tanulsz be dolgokat(testtartás, kanyarodás, stb.). Ha már Észak-Amerika egyik legfelkapottabb helyére mentek sztem egy magánoktatót mellényzsebből ki tudtok fizetni.

De azért előre figyelmeztetlek hogy attól még ha a snowboarddal lejössz egy fudedurva fekete pályán, attól még nem leszel a világ ura, ezt rajtad kívül igen sokan meg tudják még csinálni. :)

2010. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!