Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 5 nap alatt menyire tudok...

5 nap alatt menyire tudok megtanulni snowboard-ozni? Fontos!

Figyelt kérdés
léci
2010. okt. 12. 19:38
 1/4 anonim válasza:
végülis simán megtanulhatsz én amikor életemben először sieletem,az egy 4 napos sítáborban volt,első nap el enm tudtam volna képzelni,hogy a legmagasabb ehgyről ,,lesíelek" az utolsó napon meg már ment:D
2010. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Snowboard és a si teljesen más...

èn is voltam 5 napos táborba... Haverom nagyon jol ment már a végen én meg letudtam menni de nem nevezném magam bénának mert ink´bb csak féltem de haverom sokat bukott én nem estem csak egyett az nema z én hibäm volt... de javaslom kis dombon kezd az nagyon jo... a felvonon meg an gyon vigyäzz ott nagyokat lehet ám esni .. de a lényeg ha ügyes avgy menni fog és nem félj könnyü...

2010. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ. ha mondjuk jó az egyensúly érzéked, és esetleg tudsz gördeszkázni, vagy wakeboardozni, vagy bármilyen boardozni akkor a snowboard is könnyen fog menni. Ha meg nulláról kezded, akkor talán az 5. nap már nem fogod lilára esni a segged
2010. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Teljes mértékben változó, 5 nap után lehet hogy már ugratni fogsz, de lehet hogy még a kanyarodással fogsz küzdeni. Ez a mozgáskoordinációdtól függ, pl ha előtte már csináltál valami más összetettebb mozgású sportot (pl sí, gördeszka, görkorcsolya, stb.), akkor valószínűleg már kényelmesen le tudsz síelni egy átlagos pályán.

A sí-, és snowboard oktatásban alapelv hogy a 3. nap végére le tudjanak jönni önállóan egy egyszerűbb pályán.

Viszont ha 5 nap után sem megy úgy ahogy szeretnéd, akkor se keseredj el, olyan nem létezik hogy valaki nem tud megtanulni boardozni/síelni. :)


Üdv, egy ÖSSV LS1 sí és snowboard oktató

2010. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!