Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan kell korcsolyázni?

Hogyan kell korcsolyázni?

Figyelt kérdés

Nagyon béna vagyok a korcsolyázásban. Régen a palánkot sem mertem elengedni, aztán később már tudtam valamennyit önállóan is siklani, de mindig elesek. Mivel magas is vagyok, elég látványos ha elesek és mindenki felém fordul. Van valami trükk, hogyan lehetne normálisan és magabiztosan siklani? Annyit tudok, hogy a térdet és csipot be kell hajlítani, de igy is elesek.


19L


dec. 19. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlás. A lényeg, hogy a testsúlyod mindig a korcsolyán legyen. Ha nagyon előre vagy hátra dőlsz akkor esel. Csipőt hajlítani? Ezt, hogy érted?
dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a lenyeg hogy ne ulj bele. A fenekd kb maradjon a boka felett vegig es inkanb elore dolj mindig mint hatra

Illetve menj baratokkal korcsolyazni es fognak segiteni, tanitgatni

dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd sokat, hogy mások (profik is) hogyan csinálják. Tényleg. Minél többet látod, annál inkább eltanul az agyad fogásokat anélkül, hogy tudatosulna.
jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!