Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit csináljak életem elsőnek...

Mit csináljak életem elsőnek tekinthető korcsolyázásán? Vagy inkább hogy csináljam? Légyszi adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
Holnap a barátnőmmel megyünk korizni. körülbelül6 éve már voltam egyszer, de nagyon rég volt, és nagyon kevés,ráadásul nem igazán ment. Én olyan vagyok, aki nem nagyon mer neki vágni, de aztán kedvet kapok hozzá! Adjatok tanácsokat, hogy hogyan csináljam!
2009. jan. 9. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Széép melegen felöltözöl.

Felveszed a korcsolyádat, jól kösd/csatold be mert hasraesel.

Menj rá a jégre, próbáld ki.

Sétálgass, vigyél bele lendületet, és UCCU! XD

2009. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces... nekem ötletek kellenek!
2009. jan. 9. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Milyen ötletek? Netről nem tudsz megtanulni korcsolyázni, ez nem egy bűvésztrükk vagy gitárlecke.
2009. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A legeslegeslegfontosabb hogy hajlítsd be a lábad, mert akkor stabilabban állsz a jégen és onnan tudod hajtani magad hogy a hajlított lábad kinyújtod. oké lehet hogy ez így furcsa leírva de majd úgy is ráérzel. Ne félj a többiektől, mert majd ők kikerülnek téged és próbáld nem a jeget nézni, mert annak semmi értelme. Ne lépkedj a jégen, mintha a földön mennél hanem lökd el magad és csússz,ütemesen,lassan,NE KAPKODJ! ha meg szeretnél állni akkor mind a két lábadat egy kicsit dönts be hogy fordított V alakban álljon(hóeke) vagy ha nagyon bátor vagy akkor próbálkozhatsz a hokifékkel is;) (hírtelen befordítod a csípődet és a külső lábadat belső éllel kitolod) ha kanyarodni szeretnél nem kell semmmit sem csinálnod csak forgasd el a válladat és már kanyarodsz is:)

remélem hogy tudtam segíteni!:)

egy 16 éves jégkorongozó lány :):):)

2009. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ilyenre gondoltam.
2009. jan. 9. 20:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Egséz jól ment a kori, ahhoz képest, hogy "első" volt
2009. jan. 10. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nyár van, de hátha vki megy jövőre is... :D Először is nem árt szerezni egy saját korit, akár ismerőstől, vmi, mert amit lehet kölcsönözni, az általában minősíthetetlenül rossz és életlen. Ja és kesztyűt mindenképp vigyél, elvileg előírás is, mert ha átmegy vki a kezeden az ujjad is le tudja vágni. És kicsit télleg hajlítsd be a lábad, nehézkedj elöl a korira, úgy nem esel fenékre.
2009. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
öhm... hát most igazándiból vágyom arra a hidegre, és ha legközelebb megyek, akkor is igyekezni fogok :D Köszi!
2009. júl. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!