Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mekkora sílécet válasszak?

Mekkora sílécet válasszak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 172 kg, 167 cm magas, és kezdő.

Milyen sílécet ajánlototk. Használtat szeretnék venni, mert nem vagyunk túl pénzesek.


2010. nov. 18. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a súlyodat szerintem elírtad :P

carving lécből azt hiszem akkora kell, h kb az álladig érjen.

én vateráról vettem magamnak, kb annyiért, mint amennyiért kölcsönöztem is...

2010. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj:$

Köszi:)

És mennyi az az annyi?

2010. nov. 18. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:

talán 150akárhány centi, és 12000 volt. bakancs hozzá 3000, a botra már nem emlékszem.

a lécet és a botot egy balatonfüredi eladótól vettem, nagyon korrekt volt :)

2010. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bénabéla11 ***** válasza:

minél nagyobb a léc annál gyorsabban mész vele, de annál nehezebben irányitod...

neked nyilván könnyű kéne de arra is számolj hogy még gyorsan növekszel...


én kb akkorát vennék mint amilyen a magasságod...igy 2 év mulva már jóval nagyobb leszela lécednél...


egyébként meg ezek a mai karwinglécek nagyon könnyen irányithatóak...még ha nagyobbak is mint te...


én pl kiskoromban volt hogy 10 cmrel nagyobb volt mint én ...mármint a léc...pedig az sima vasbol volt ám:D

de igy is sikerult szoval ne aggodj ezen annyit:D

2010. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bénabéla11 ***** válasza:
ha meg nem vagytok tul pénzesek akkor semmiképp ne vegyél kisebbet mint te, mert 2 év mulva már csak Bigfootnak lesz jó, és mehetsz venni egy másikat...
2010. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És síoktatásról tudnál ejteni néhány szót?
2010. nov. 18. 16:50
 7/11 bénabéla11 ***** válasza:

ja még egy dolog...nekem nem is volt saját lécem amig meg nem álltam a növésben...ugyebár a bakancs miatt...azt ilyen korban vehetsz kb minden évben másikat...mert az pontosan jo kell legyen a lábadra...


sioktatást? itt?:D hát ezt igy msot neked nem tudom leirni:Dne haragudj de ezt mutatni kellene ...lehetőleg sipályán...de csak lesz ott valaki aki segit

2010. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

xD

Nem úgy értettem:)

Hanem hogy az ha minden igaz van a Normafai pályán, és hogy szerinted mennyibe kerülhet?

2010. nov. 18. 16:56
 9/11 bénabéla11 ***** válasza:

jjaaaa:Dbocs:D

nem tudom sajnos...lövésem sincsen...engem apám tanított meg...és még nem sieltem magyarországon...minden évben romániába megyünk...ugyhogy nem tudok segiteni...de sztem ha beirod neten hogy normafa sioktatás akkor kijön...de én ezért nem fizetnék...sztem lehuzás lehet az egész mert sokkal könnyebb megtanulni mint gondolnád...ha megvan az a 2-3 dolog, hogy mit hova kell tenni, és a félelmed is elmult akkor már megy is...nem olyan ördöngős ez...én nem fizetnék érte!

2010. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát még meggondolom. Elég elveszett lennék a pályán, mert nincs ott senki ismerősöm. Köszi a válaszokat, mind felpontoztam;)
2010. nov. 18. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!