Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen gyakorlatokat javasolto...

Milyen gyakorlatokat javasoltok? Most kezdtem el kondiba járni. Az alkatom olyan, h hasra hízok, alsótestemmel konkrét bajom nincs, de ha lehet szeretném azt is feszesíteni és szálkásítani pl. a combjaimat. (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

A felsőtestemmel még az is a baj,h szélesebb vállaim vannak és kicsit nagyobb husibb karjaim,ugyan nem brutálisan, de a sz.avatós ruhámban szeretnék szép vékonyabb karokat és kevesebb zsírpárnát a hasam és környékére(csípőm és derék közti részre).Az igaz,hogyha több gyakorlatot végzek kevés súlyokkal akkor az szálkásít?

Ált futással kezdek, mert azt nagyon szeretem, és hasazok is,de gondolom vannak más megoldások is ezekre lennék kiv:D


2010. nov. 21. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Az hülyeség, hogy sokszor kevés az szálkásít.


Szálkásítani diétával tudsz, sok fehérje, kevés ch.

Célzott zsírégetés nincsen, tehát ne várd, hogy csak hasról, vagy célzottan egy területről lemegy a fölösleg.


A zsír nem husi, hanem zsír, ha husi lenne, akkor izomnak hívnánk.


Próbálj meg aerob edzést kombinálni valamilyen erősítő edzéssel, esetleg menj le a terembe, és beszélj egy edzővel.


Emellett nem árt, ha szolizol, vagy barnítózod magad, optikailag sokat dob rajtad.

2010. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jézusom.te minek nézel engem?? nem szőke maca cica akarok lenni jézusom, vki értelmeset is szeretnék hallani
2010. nov. 22. 00:27
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez nem volt elég értelmes, akkor csináljál 90 naposat, vagy norbit, én normális tanácsot adtam, erre leszarozod... Bánom, hogy válaszoltam, legyél csak zsírdisznó a szalagavatódon...


Amúgy, ha annyira szar válasz lenne, akkor szerinted nem jött volna rá másik válasz? De, segítek, valami hihetetlenül nagy tudású ember majd betolja, hogy csinálj felüléseket, meg 0,0005 kilóval bicepszezz, segítek, az kevésbé lesz hasznos, mintha azt csinálnád, amit én mondtam...

2010. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
figyu, jogom van leszarozni és kész:) amúgymeg én történetesen tudom h hülyeségeket mondtál:D és ez a lényeg, ne vitázz már.
2010. nov. 22. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Lóf@szra van jogod rib@nc...


Honnan tudod, hogy hülyeség, mert a JOY mást ír, akkor hallgass a szennylapjaidra.


Amúgy még mindig tartom, ha hülyeség lenne, akkor már rég írt volna valaki (h4xOr, Clint, esetleg Saten) mást.


Azért őket írtam, mivel elég rég feljárok ide, és ők azok akiknek a véleményére adnék. És akiik értenek is a dologhoz, esetleg még AmiGO.


Amúgy mindenki le fogja sz@rni, hogy hogy nézel ki a szalagavatódon.


És, ha megkérdezhetem, szerinted melyik része a f@szság?

2010. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bepörögtél? neked mibajod? alacsony az adrenalin szinted?? most mia fszt kell itt vitáznod? sztem ez nem így van énis körbekérdeztem és utána néztem , érdekes h mások akik évek óta járnak kondizni mást mondanak az ő tanácsukra inkább hallgatok...jaa és bocsi de nem olvasom a JOY-t sem a többi szennylapot.higgadj le és normálisan talán el is tudnánk bezsélgetni, de így h ien ingerült vagy és rögtön támadsz, amint nem jó SZERINTEM amit írtál így kvára nem lehet semmit megoldani.
2010. nov. 22. 22:58
 7/10 anonim ***** válasza:
magyarázd meg a pontnak, mi az a kör :D
2010. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos a nagy hangod ellenére valószínűleg kevés dologgal vagy tisztában. Amit az első írt, az teljesen korrekt.Ne várd hogy majd a kis súllyal végzett sok ismétlés szálkásítani fog, vagy hogy ha csinálsz pár felülést, akkor mindjárt lemegy a zsír a hasadról. Mint ahogy azt se nagyon várd, hogy ilyen lekezelő hangnemmel majd kulturált, és segítőkész válaszokat kapsz.

A kondis barátaidat pedig küldd el egy személyi edzőhöz, szegények ne költsék feleslegesen a pénzüket bérletre.

2010. nov. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hogy a kérdező milyen egy fogyatékos állat...
2010. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!