Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy kell felvenni a korcsolyát?

Hogy kell felvenni a korcsolyát?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek teljesen hülyének, csak kezdő vagyok.:)
2010. dec. 2. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ahogy egy rendes cipőt...
2010. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint a rendes cipőt. Elég szoros, én sokat szoktam küzdeni vele, de nem esélytelen. Erősen be kell csatolni vagy jól meg kell húzni a fűzőt, hogy ne lötyögjön benne a lábad. Én pár perc után meg szoktam állni és szorítok rajta egy kicsit, de persze az sem jó, ha eláll a vérkeringés a lábadban és lefagy.


Amúgy aki már legalább egyszer átesett a dolgon, az sokat tud segíteni (barát/boltos/kölcsönzős/oktató/bárki).

2010. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

:D

Belelépsz, és befűzöd, vagy becsatolod:)

2010. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és ha hosszabb a fűző, akkor hátul még tekerd körbe, csak a jégre ne lógjon rá, mert eltanyálsz benne :P
2010. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amikor elösször koriztam nekem egyértelmű volt vagyis azt hittem megkötöttem 2 szer hátul át csak laza lett és majdnem elestem mielött a jégreléptem volna és remegett a kábam a jégen szal lemásztam kikötöttem és meghztam mint állat amikor körbekötöd akkor húzd meg jól
2010. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!