Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hány síkabát, sínadrág az...

Hány síkabát, sínadrág az "elfogadott"/"átlagos"?

Figyelt kérdés
Életemben először megyek sítáborba és nem tudom menniy az a kabát/nadrág mennyiség ami elfogadott egy 5 nap és 4 éjszakás síeléshez. Van 2 sígatyám és 1 síkabátom, ez elég, vagy ciki hogy csak ennyi van? :| :(
2011. jan. 31. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mért mások akik 40-50 ezer forintos ruhába vannak szted váltogatni fogják?
2011. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem gyakran találkoztam eddig olyannal akik 1nél több sígatyát és kabátot vittek magukkal...teljesen fölösleges 1-1 bőven elég
2011. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 1-1 van mindkettőből, és azt se mosom 2 évnél gyakrabban. Vigyázok, hogy ne izzadjak bele, ha melegem van, kicipzárazom. Különben se lenne jó, ha a völgyben megizzadnék, fönt meg szétfagynék a szélben a vizes ruhámban. Nem is vittem rendes kabátot, a síkabátban utaztam. Sízokniból, síkesztyűből 2-2 pár volt nálam, mert a kesztyű elváshat, a zokni alá pedig vettem fel rendes zoknit, így nem kellett cserélgetnem, és nagy hidegben egymásra húzhattam a kettőt. Sálból, sapkából is jó lett volna 2-3 db, vékonyabb és vastagabb fajta. 6 teljes napot síeltünk.
2011. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én most voltam a francia Alpokban... már eléggé olvadozik az idő amúgy.


1 kabát, 1 nadrág. Már nem vagyok kezdő se sível, se boarddal. Kezdőknek érdemes többet vinni ha szétszakad/ átázik a sok bukástól.


A kabátomnak van kivehető belseje/ ami külön pulcsiként is jól szuperál, az nekem tökéletes melegben kiveszem, hidegben beteszem.


Zokniból én többet vittem mint ahány nap.

De am duplasízonival nyomtam, ami előz nap belül volt másnap kívülre került, mert mozgott a lábam a boardcipőmben - ez lesz a következő beruházásom hogy találja vmit rendesen fogó cipőt a vézna bokámra+vádlimra...


Kesztyűm nekem egyujjas van, az annyiból jobb hogy nem fagynak külön-külön az ujjaim. Habár mivel már nem esek annyit, nem fogom a hideg havat annyit lehet túlélném rendes kesztyűben is, de arra emlékszem hogy eleinte nagyon fáztak az ujjaim...

2011. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!