Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv nekem? Átlagos...

Edzésterv nekem? Átlagos testalkat,17,5F/ 183CM / 73 KG Bővebben lent

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy holnaptól lejárok suliban lévő konditerembe edzeni , viszont még nem tudom milyen edzésterv alapján dolgozzak, hasra, és felsőtestre szeretnék főként dolgozni, rendelkezésre állnak: kézisúlyzók, fekvenyomópad, csiga (amivel hátra lehet dolgozni), illetve még rúd+súlyok más nem igazán.
2011. szept. 4. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Van feltéve rúd is, melyen lehet húzódszkodni.
2011. szept. 4. 20:02
 2/6 oyeacch ***** válasza:
100%
LÁB
2011. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
tele van velük a net... szerinted ki fog ide neked leírni egy komplett edzéstervet?
2011. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 greeen ***** válasza:
ha most kezdesz el edzeni ne is akarj edzéstervet.Először csak a fő alapgyakorlatokat csináld teljes testre 2- de inkiább 3 naponta.Mint a sima fekvenyomás,állva bicepsz kétkezes vagy franciarúddal,vállból nyomás,csigán letolás tricepszre ,sima guggolás ,csigán lehúzás hátra mert ugye húzódzkodás az nem megy még úgy,stb. egy de max másfél órás edzésintervallumban. egy de inkább két hónap múlva amikor már a gyakorlatokat is megtanulod és beidegződik valamelyest azoknak a tökéletes kivitelezése,elkezdődhet egy kezdő edzésterv összehozása!
2011. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen jól írta. Eleinte átmozgató jelleggel meg kell tanulni edzeni és gyakorlatokat érdemben elvégezni.
2011. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És igen LÁB rohadt fontos mert ha a lábra nem edzel más se fog fejlődni :)
2011. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!