Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmos a karom vagy átlagos?

Izmos a karom vagy átlagos?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsi vagyok ki hogy látja.

[link]


2011. szept. 26. 21:18
1 2
 1/19 greeen ***** válasza:
100%
őszinte leszek de most nem baxogatás!Rohadtúl nem izmos!Erre szokták mondani hogy bovdentestű!Azért hiszed hogy "izmos" mert nagyon vékony vagy,és ilyenkor már a tetzsír százalék annyira aracsony hogy látszanak az izomkötések,de izomkeresztmetszeted az nincs!De ne érts félre bőven átlag vagy.úgy értve rengeteg ilyen damilgyerek hiszi magát izmosnak!Viszont hogy dícsérjelek is,a felfedezhető izmok kötései alapján,ha rendesen elkezdenél gyúrni és enni,akkor egy két év múlva szép nagyra és formásra nőhet a karod!
2011. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
értem, kössz. gondoltam hogy kapni fogom az oltásokat, de akkor is kiváncsi voltam
2011. szept. 26. 21:45
 3/19 A kérdező kommentje:
amúgy mit értesz az izomkeresztmetszet alatt?
2011. szept. 26. 21:46
 4/19 greeen ***** válasza:
azt hogy a kar mennyire látszik vastagnak,masszívnak!Persze izomban és nem nagymami karjára gondolok!Egy formás erős kar ami azér kitölti a legtöbb ingujjat vagy (nem s-es:)) polot annak már van olyan keresztmetszete,hogyha befeszíted akkor a felkarkerület 46-48 cem alapból! Bár sokan 40 centis karkerületre azt hiszik izmos,de őszinte leszek az még semmi!És mielőtt jönnének más sportból a minek az stb beszólások!A Testépítés erről szól!ennyi...
2011. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"damilgyerek" :DDD

Ezen remekül szórakoztam. :)


Amúgy Kérdező, sztem nem vagy vész, SP is milyen karriert futott be a csajoknál.... :)

(bár én nem vagyok objektív, mert nem tetszenek a vékony srácok)

2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha dícséretet szeretnél rossz helyre írsz, itt max. motiváló csúnyabeszédet fogsz kapni.. :D A testépítők mindent másképp látnak, ilyenekkel kapcsolatban például nagyobbak az "elvárásaik". Szerintem átlagon felüli, még ilyen karral sem sokan járkálnak az utcán, a legtöbb lánynak tetszeni is fogsz... de érdemes még folytatni, magad miatt is.
2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
SP :D:D
2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 lulu77 ***** válasza:
95%
Én mivel nem testépítő szemmel nézem, ezért izmosnak mondanám inkább mint átlagosnak. Azért mondom annak, mert ma már az átlagos kar az olyan, hogy semmi izom nincs rajta szinte, csak zsír... A mérete tényleg átlagos, de az "alakja/formája" alapján izmos kategória nálam, csak nem nagy. Remélem értitek mit akarok mondani...
2011. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

nekem bejössz *.* :D


16/L

2011. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
persze, nem azért tettem fel hogy dicsérjetek, meg azért se hogy verjem magam hogy milyen nagynak hiszem, csak én máshogy látom és kiváncsi vagyok így anonimba ki hogy látja
2011. szept. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!