Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Én hidegben is szeretnék...

Én hidegben is szeretnék futni de olvasgattam írják hogy szájon ki orron be én úgy nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom úgy venni a levegőt mert szédülök és úgy az orromon alig kapok levegőt mit csináljak?
2011. febr. 23. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lélegezz orron és szájon át ki és be! Valójában csak árt, ha orron át lélegzel, felesleges terhelés a légzőizmoknak, továbbá a gyorsan áramló hideg levegő veszélyes mértékben lehűtheti az orrnyílás környékét, és a hideg levegő ártó hatása önmagában zéró. Nyugodtan lélegezz szájon át be!
2011. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké akkor rendben köszi!:)
2011. febr. 23. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :)
2011. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondta a tesi tanárom, hogy szájon be és ki lélegezzünk :)
2011. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekünk a tesi tanár azt mondja hogy orron be szájon ki de én úgy nemtudok:S
2011. márc. 1. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mindegy hogy orron vagy szájon veszed a levegőt, 3 másodpercig számolj el amig bent tartod utána fújd csak ki, ezt barátnőm mondta, ő sportol, fut biciklizik versenyszerűen
2011. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2011. márc. 11. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom srácok ti tudjátok. De én egszer futottam huzamosabb ideig és azóta nem merek számon venni levegőt futásnál. Haverommal futottunk elég sokat tavasszal reggel, és elég jó idő volt de picit még hideg, és kb 20 pecet futottunk nagyon intenzíven, mindkettőnknek annyira kihült a torka hogy egy két napig szinte elviselhetetlenül fájt.
2011. márc. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
juj:S
2011. márc. 14. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!