Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Van valakinek tapasztalata az...

Eviktor kérdése:

Van valakinek tapasztalata az Atomic D2 sl léccel?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy ilyen lécet, de mivel az ára nem alacsony, ezért szeretnék minél több embert megkérdezni, aki már próbálta, hogy mi a véleménye róla. Esetleg ha tudtok ajánlani valami olcsóbb, jó lécet, azt megköszönném.
2011. márc. 13. 10:01
 1/1 PT-Daniel válasza:

A DS Race SL-re gondolsz? Az egy nagyon jo silec! Szerintem nagyon jo összhangban van a hozza ajanlott Atomic kötes is. A sibakancsot is lecsereltem. Hosszu evekig Lange sibakanccsal mentem es nagyon meg voltam elegedve vele, de ehhez a lechez jobban passzol az Atomic gyartmany. Egy nagyon harmonikus szettet sikerült megalkotniuk. En szemely szerint szeretek nagyon gyorsan es "izombol" menni, a lehetö legkevesebb kanyarodassal. Ezert egy a sajat testmagassagomnal 2 cm-rel hosszabbat vettem. Nagyobb a menetstabilitas, viszont hosszu tavon farasztobb is vele a kanyarodas. Kell hozza kondi. (Ha amugy nem vagy olyan fitt, akkor nagyon jo az ajanlott kicsivel rövidebb.)


Viszont fontos tudni, hogy ebben a kategoriaban nem nagyon lehet kihasznalni egy silec tulajdonsagat a kellö hattertudas nelkül. Amennyiben nem versenyzel vagy nagyon lelkes hoppysielö vagy, aki evente több hetet a sipalyan van, akkor sokat sporolhatsz, ha egy olcsobb model mellett döntesz. Nagyon sokan gondoljak ugy, hogy a profi teljesitmenyhez eleg a profi felszereles.


Edesapam, aki meg falecen es szijjazott börbakanccsal tanult meg sielni, 58 evesen is lealaz a palyan barkit egy 10 eves Head leccel (raadasul azzal csak pocsek idöben megy, amikor sajnalja az ujjabb sileceit.).


Atomic elött Fischer es Blizzard sikkel mentem es mindegyikkel meg voltam elegedve. Erdemes nem csak tavaszi kiarusitaskor, de meg tel kezdeten is nezni, mert akkor kiüritik a tavalyi arukeszletet. Es hidd el, a siiparban egy-ket ev alatt a trendszineken kivül mas nem nagyon valtozik.


"Dann no fü Spaß mit die Brettln beim Obawedln! Ski Heile!"

2011. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!