Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy tudnám megoldani ezt a...

Hogy tudnám megoldani ezt a problémámat?

Figyelt kérdés
Bodyzok,és már elég "szépen2 nézek ki.Szal nem rossz,sőt...de valahogy a jobb oldali mell izmom kisebb valamivel a bal meg nagyobb... hogy tudnám kihozni a jobb oldalit is h akkora legyen mint a bal?Végül is annyira sok eltérés nincs.
2011. okt. 24. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ferde a gerinced valószínűleg,így az egyik vállad is erősebb,mint a másik.Ha sokat nyújtassz mellre,hátra,akkor kiegyenlítődik.
2011. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs gerinc ferdülésem, nagyon is szabályos sportos egészséges test alkatúnak mondanak.Gerinc ferdülés kizárt.Még valaki,ötlet,vélemény, esetleg te??
2011. okt. 24. 00:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Senkinek se szimmetrikus a teste. Pl a nőknél a mellben hatalmas különbségek lehetnek. Fogadd el, hogy ilyen, és ez legyen életed legnagyobb problémája ;)
2011. okt. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor is a nyújtás,vagy ha mell edzés előtt kifárasztod a vállaidat,tehát az előreemeléseket és az Arnold nyomást a fekvenyomás előtt csinálod.(Előkifárasztásos módszer) akkor a vállaid kevésbé dolgoznak majd a melleid helyett.
2011. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 én007es válasza:
a szív miatt... tuom, h nem ott van, ahová a gyerekek rajzolni szokták... :)
2011. okt. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam vállazni mellezés előtt.Minden nap mást csinálok kivéve bicó-tricó superbe egy nap.Még mindig nem lettem sokkal okosabb.


Micsoda???? szív miatt???? persze :D , a szív miatt miért nem nagyobb akkor mindenkinek az egyik oldal?? Mert két szívük van?? Vagy mert egy sem? :D

2011. okt. 24. 07:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtam le, hogy MINDENKINEK nagyobb az egyik melle...
2011. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a test építő világbajnokonak is??
2011. okt. 24. 23:26
 9/10 bakró attila válasza:
úgy hogy amelyk kissebb arratöbbet gyursz nehezebb sujjal é addig hanyagold a nagyobb mellizmodat,addig ne terheld
2011. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

kiégek.. hát akkor azzal nyomjál többet, amelyik kisebb

Ez csak nekem egyértelmű?:D

Pl. nekem a bal karom volt kisebb a jobbnál, azzal mindig többet toltam, és már nincs különbség.

2011. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!