Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » El lehet felejteni a korcsolyá...

El lehet felejteni a korcsolyázást? Vagy olyan mint a biciklizés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,én eddig sosem felejtettem,bár soha nem is hagytam ki 6 hónapnál többet.
2011. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én például abszolút elfelejtettem, pedig óvodában, illetve alsóban minden héten mentünk korcsolyázni, és nem is ment ám rosszul. Ehhez képest pár éve kipróbáltam magam a jégen. Hát, egy kezdő lehet, hogy gyorsabban tanult, mint én...
2011. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha sok időt hagytál ki, akkor nehézkesebb lehet a visszaszokás. De ha csak pár évet, az nem olyan vészes :) Nekem minden évben iszonyat csúszós a jég első alkalommal, aztán megszokom :)
2011. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem olyan mint a biciklizés, apám egyszer megmutatta, és azóta megy. Bár ez személyfüggő,tehát lehet, hogy én nem felejtem el, viszont más igen. Ezért nehéz meghatározni ezt a dolgot.
2011. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dényey Zsolt válasza:
Nem tudom mikor bicajoztál itljára, de megy nem? Ugyanez a korcsolyával is.Lehet, hogy az elején elesel egy párszor, de nem kell elkezdeni tanulni az elejétől.Főleg, ha van egyensúlyérzéked.Ja és nem leszel Hajdú Emese egyből, és valószínű, hogy a tripla axelt sem ugrod meg.
2011. dec. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El lehet felejteni, de csak annyira, hogy kicsit ropsszabbul fog menni (vagy sokkal rosszabbul), de viszonylag könnyen újratanulható.
2011. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én utoljára 13- évesen koriztam, és pont tegnap voltam megint. iszonyat béna voltam, de nem felejtettem el, csak qva lassan, és qva ügyetlenül tudtam csak előre menni. 18f
2011. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!