Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mennyire gáz egyedül menni a...

Mennyire gáz egyedül menni a westend tetejére korizni? Akit kérdeztem mind találtak kifogást.

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz korizmi menjél.
2011. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mért ne mehetnél egyedül...
2011. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább tanulj Rák stílusú Kung-Fut!!!!!!
2011. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mér lenne gáz?
2011. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyugodtan menjél egyedül, és ha csak a korizás öröméért mész, semmi gondod nem lesz. Csak akkor számíthatsz eseményre (-,+), ha ismerkedési szándékkal indulsz el. De abban az esetben is lehet pozitív megélés, hiszen lehet, hogy barátokra lelsz.
2011. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én rengeteget koriztam/korizok egyedül, sztem nem gáz. ha fejlődni akarsz, akkor azt csak egyedül tudsz legjobban sztem, amikor nem hátráltatnak a spanjaid.
2011. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anc válasza:
Szerintem sokszor jobb egyedül menni bárhova. Én a névnapomon csináltam azt, hogy elmentem egyedül vásárolni, mozizni, és tök jól éreztem magam. Ha egyedül szeretnél menni, tedd azt, ha szingli vagy, még akár be is jöhet, plusz új barátokat is megismerhetsz:)
2011. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!