Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy lehet ilyenkor sítábort...

Hogy lehet ilyenkor sítábort találni vagy valakit, akivel el lehetne menni síelni?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, de a környezetemben nem találtam senkit, akivel elmehetnék. Helyeket meg nem ismerek. Tudtok ajánlani valamit?


Jöhet fiú, lány is :)



2012. jan. 22. 00:30
 1/10 anonim válasza:
Én elmennék veled szívesen, ha lány vagy. :D
2012. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá, életem legnagyobb élméyne a tavalyi snowattack volt, most FundangoFreeze a legnagyobb sí és board fesztiválok 300euró és a pluszköltségek, de esküszöm hogy jobb mint bármilyen hawaii nyaralás, vagy akármi, úristen, nem is kezdek bele, mert idén semmi pénzem és nem tudok kijutni, mindjár sírvafakadok :D :D :D
2012. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát olyan 200-300 eurónál nem szívesen szeretnék többet rászánni. De kezdő vagyok. Igazából csak a síelés érdekel.

Szal nem szeretnék ilyen nagy bulis helyekre menni, mert nem az a lényeg számomra.


És fiú vagyok

Tudom, csalódást okoztam :(

2012. jan. 22. 00:38
 4/10 anonim válasza:

kategory fail.


amúgy kérdezz körbe a tanáraidnál, hogy szerveznek-e sítábort suli szinten, vagy hogy van-e még valaki, aki úgy van vele mint te. ha jó a tanári kar, találnak melléd delikvenst.


de amúgy a neten is próbálkozhatsz, csak ott sosem lehet tudni, nem-e fogod ki véletlenül fűrész inkarnációját...

2012. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hány éves vagy?


Mert ha 16 fölött, akkor bizony kín megtanulni síelni. Kicsiként még egyszerű megtanulni...


És még valami.


A sítáboroknak nagyon fontos része, hogy a barátaiddal jól érzed magad, miután kifáradtál a lejtőkön. És az átlagember bizony ilyenkor iszik. Csak szóltam.


23F

2012. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyetemre járok és nem ismerek egyetlen olyan embert se, akinek hajlama lenne a síelésre. A tanáraim meg nagyon nem foglalkoznak ilyennel, eléggé néznének, ha odamennék hozzájuk ezzel a témával :D
2012. jan. 22. 00:41
 7/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2012. jan. 22. 00:41
 8/10 anonim válasza:

áh, bocsi, gimis kérdésnek tűnt XD


hát akkor marad a net..csak óvatosan, esetleg menj itthonról szervezett útra, és ott barátkozz.

2012. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
21 évesen is meg lehet tanulni síelni. Én 22 évesen tanultam meg, és a 2. napon már a piros pályán jöttem le, a 4. napon meg a fekete pályát is bevállaltam. Ja és lány vagyok, és oktató nélkül tanultam meg síelni.
2012. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én sok embert tanítottam már. ha van elszántság és egy kis bátorság akkor egy jó oktató mellet 1 óra alatt meg lehet tanulni. amikor egy időben ez volt a melóm akkor 2 óra oktatás után a tanuló le tudott menni egyedül piros pályán. akkor nehéz ha valaki nagyon fél.
2012. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!