Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » HEAD síléc vásárlás?!

HEAD síléc vásárlás?!

Figyelt kérdés
Szeretnék női sílécet és bakancsot vásárolni,elsősorban HEAD (esetleg Völk,Atomic) márkájút.(Ha érdekes 160cm vagyok)Hol tudnék venni?Ha esetleg van egy jól bevált boltod,akkor annak légyszíves írd le a nevét és a címét is!Kérlek,ne olyan válaszokat adjatok,hogy sportboltban,mert én is rájöttem. Köszönöm!:)
2012. jan. 31. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti,én internetről szoktam rendelni mindent ( [link] ).Ez egy nagyon jó kis oldal,de van normális boltjuk is,nem csak webshop,az oldalon ott a címük.Segítőkészek,kedvesek,és hatalmas a választék.Én tőlük vettem a Head iSupershape Magnum lécemet,a Nordica valami bakimat,a Leki botomat,a kötést pedig adták.

Amúgy meg nincs olyan márka,h völk,csak olyan,h Völkl.

2012. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igen tudom,csak véletlenül elírtam!:)

2012. febr. 2. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy közeli bolhapiacon vettem egy szinte új Head lécet 2800 ft-ért. Igen, kettőezer-nyolcszázért.
2012. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!