Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Teljesen kezdő síelő vagyok....

Teljesen kezdő síelő vagyok. Szerintetek milyen sícipőt válasszak?

Figyelt kérdés
84kg, 27f. Tudom, hogy bérelni érdemesebb elsőre, lehet az lesz, de most nézelődöm, hátha találok egy jó ajánlatot, és akkor nem kell bérelni. Árkategória: 40-60k környéke. Amit kinéztem: Nordica Cruise 60 vagy Nordica Cruise 70. Melyik lehet a jobb választás?

2012. jan. 31. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A Cruise 70 bagyon jó,öcsémnek olyanja van.Iszonyat masszív,nagyon jól tart.Bakiknál gyakori probléma,h mikor belelépsz a cipőbe,és megszorítod,akk lehet,h jó,meg faszán tart,de ha sokat síelsz benne,akk kitaposod a kicsit a bélést,és laza lesz.Aztán este megint megduzzad,és nap közben megint kitaposod.A Cruise 70-nél ez egyáltalán nem tapasztalható,bár szerencsére ezek a problémák drégább,márkásabb modellekkel kiküszöbölhetők.
2012. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qaí ***** válasza:
szia mindenképpen próbáld fel mindkettőt és járkálj benne min 10-15 percet kényelmesnek kell lennie de fognia is kell a lábadat.A síbakancsok egyébként kipuhulnak 3-4 év használat után.
2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül egy Atomic B65 lett. :)Felpróbáltam, 10 percig legalább a lábamon volt, és a csattokat teljesen rámigazítottuk a boltban. Remélem jó lesz!
2012. febr. 5. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!