Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hallott valaki Erbo műkorcsoly...

Hallott valaki Erbo műkorcsolyáról? Jó valamire?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen szinten használnád? Nem hallottam róla (nem tartozik a nagyobb nevek közé). Viszont ha csak kezdő szinten használod jó lehet (ha elég erős a bőr).

A versenyzők általában ezeket a korimárkákat használják: Wifa, Graf, Ridell, Risport, Edea, Jackson, GAM, Harlick, SP Teri. Amatőr szinten jók a Botas, Roces. Van képed róla? Mert ha láttom jobban tudok segíteni. Én nem találtam a neten képet..

2012. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amatőr szinten használnám. Itt vannak képek és leírás is: [link]
2012. febr. 28. 10:46
 3/5 A kérdező kommentje:
www.fashiondays.hu/campaign/erbo-2458/ itt találtam...
2012. febr. 28. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A pengéje szerintem kicsit gyenge, de amatőr szinten nem rossz. Ráadásul bélelt, így műjégen is használható nem fogsz benne fázni. Alapokat meglehet benne tanulni, de ha szeretnél majd ugrani, forogni akkor ez a kori már nem lesz elég.
2012. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. febr. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!