Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felülésekkel mehetek valamire?

Felülésekkel mehetek valamire?

Figyelt kérdés
most kezdtem el pár napja a felüléseket, mert szeretném, ha kockás lenne a hasam? nem járok kondiba, semmi egyéb ilyen dologra nem leszek hajlandó, de a kondiban azt javasolták, hogy naponta +50 felülés ( tehát, hétfő: 50, kedd: 100, stb. ) ezzel mehetek valamire? vagy mi lenne a legjobb gyakorlat amivel kockás lehetne a hasam?
2011. júl. 26. 13:21
1 2
 1/12 anonim válasza:

ez tökéletes feladat a kockásításhoz. nálam is bevált. 17f

csak én mindennap 200 felülést csináltam.

2011. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Chrisstian_ ***** válasza:
Gimi elsoben majdnem egy evig minden nap megcsinaltam otthon 100 felulest. Egyaltalan nem megterhelo es olyan kockas lett a hasam, h almat lehetett rajta reszelni. Mar eltelt 6 ev es meg mindig durvan latszik. Mostanaban rendszeresen jarok edzoterembe es az elobb irtaknak koszonhetoen sosem kellett hasazzak, mindig eleg nyar elott kicisit raerositeni. Mai fejjel mar azt banom, h nem csinaltam mellette napi 20 fekvotamaszt is anno.
2011. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én sajnos munkámból kifolyólag nagyon sokat ülök így arra vigyázz, hogy ha hátfályós vagy, vagy sokat ülsz gép előtt stb akkor bizony tönkreteheti a hátad a szabályos felülés!


(Ismerősöm sérvet kapott akkor mondta neki az orvos)

2011. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és kb. mennyi idő múlva fog meglátszódni? ( teljesen vékony vagyok, kb. elfúj a szél ) mert a nyár végére legalább jól kellene kinéznem. :)
2011. júl. 26. 13:36
 5/12 Chrisstian_ ***** válasza:
Ja meg jut eszembe, a felules foleg a felso hasizmreszt erositi, erdemes mellette labemelest is csinalni, h az also is megfeleloen fejlodjon. En ezt elrontottam annak idejen.
2011. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
kb 1 hónap után már kezdenek kirajzolódni a kockák!
2011. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:
Egy bizonyos test zsír százalék alatt lesz látható a hasizom,ha kevés a testzsírod akkor elég hogy kockás legyen, de ha magasabb akkor csinálhatod életed végéig is a felüléseket.Én 3 éve kondizok és még soha nem volt kockás hasam ami nem azért nem volt mert nem izmos a hasfalam hanem azért mert mindvégig a testzsírszázalékom magasabban volt mint hogy látszódjon.Ezért is van sok gírnyó embernek kockás hasfala pedig még edzőtermet sem látott de még csak felüléseket sem nagyon csinált csak csupán vékony és nincs rajta zsírréteg.
2011. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

13:35-ösnek!

nem! szerencsére nem nagyon ülök a gép előtt, mert még fiatal vagyok ( 16F ), és ugye nyári munka, ( van több, mint 20hektár szőlőnk ) stb.. 13éve focizok, szóval heti 2-3 edzés.

2011. júl. 26. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:

akkor is erősíts hátra, és hasprést csinálj (gerinc alsó szakaszát NE emeld el a földtől / padtól)

+ lábemelések (írták)

+ neked akkor nem kell diétáznod mert elvileg nem vagy zsíros. amúgy kéne.


és 2 hét múlva ha már 700-at csinálsz, ki fog kopni a bőröd.

2011. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az mit jelent, hogy "ki fog kopni a bőröm" ?
2011. júl. 26. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!