Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit sportoljak télen? (LENT)

Mit sportoljak télen? (LENT)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a szezon most szünetel (foci) és edzések sincsenek és szeretném magam edzésben tartani, meg elhízni se szeretnék, ezért kellene valami sport amit lehet télen is és azért megmozgat legalább annyira mint a foci. Kimennék én focizni ilyenkor is engem nem idegesít a hó, meg a hideg, de másnak már túl hideg van és inkább odabent vannak..

Szóval sport télen ami megmozgat?



2012. dec. 2. 13:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy ezért most nem akarok kiadni pénzt szóval konditerem, meg uszoda kilőve.. A futással meg nincs problémám, viszont sár van, hó van/lesz később és úgy már nem olyan..
2012. dec. 2. 13:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Otthon mincs sulyzótok? Egy sulyzó csodákra képes :) am ha egyesületben focizol, akkor gondolam van egy terem a városban/faluban. Összeáltok csapattársak biztos beengednek ingyen, vagy egy jelképes összegért.. (500 ft/óra) az meg egy 50 ft/ember.

Ha viszont ez nem megoldható, akkor vegyél egy xboy kinectet. Nqgyon durván le tud fárasztani :)) (ez csak poénvolt mert drága :D)

Remélem segítettem. .:)

2012. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját súlyos edzés. Pl. fegyencedzés gyakorlatai..
2012. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen egyesületben focizok, de nem abban a városban ahol én lakok :) De súlyzó van itthon, szerintem akkor az lesz :)

Kérdés: Egy súlyzó vagy az a fegyencedzés tudja helyettesíteni a kardio edzést?

2012. dec. 2. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár. Végezz gyors ütemben 50 guggolást, elvileg az kardió.
2012. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fuss :) rendesen felöltözöl és mehetsz is. én pl. múltkor zuhogó esőben futottam és nem lett semmi bajom , és nem nézett senki hülyének, mert találkoztam jó pár futóval

20/L

2012. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért a futással vigyázzatok. Rendkívül kevés előnye van ahhoz képest hogy mennyire megterhelő mozgásfajta.

[link]

[link]

2012. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!