Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak télen?

Mit sportoljak télen?

Figyelt kérdés
170 cm. 65 kg vagyok. 14. lány. nyár eleje óta járok futni fogyókúra miatt. leadtam eddig 10 kg. mindennap futni jártam. az a bajom hogy ebbe a hidegbe nem olyan jó futni kint a szabadban. amíg nincs hó addig okés a dolog. de már nem az igazi. nem kényelmes beöltözve futni. tudnátok nekem valami olyan mozgást ajánlani ami hatékony lesz továbbra is a fogyókúrámhoz?
2011. okt. 15. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
menj úszni. (egyébként a futás is jó télen,nem kell nagyon beöltözni)
2011. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bánomisén válasza:
Úszni tudsz?
2011. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úszás, kori, squash, falmászás, tollasozás, én most ezeken gondolkozom.
2011. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
úszoda nincs. közelbe se. kilőve. :/
2011. okt. 15. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:

XD

Szaladsz a medence alján...

Amúgy ha felöltözöl télen akkor is tudsz futni. Sőt még több zsírt égetel ,mert a saját fűtésed is égeti a kalóriát.

Menj el konditerembe jobb ötletem nincs. esetleg ha esik a hó hánjál havat vagy korcsolyázz mit tudom én..

2011. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szobabicikli, taposógép.

Ezt kiegészítve otthoni, alakformáló DVD-kel, az is hasznos :D

2011. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hulahoppkarika, szobában is csinálhatod.
2011. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én emiatt vettem egy futópadot,igaz ez egyáltalán nem olcsó mulatság...de ha ezt nem engedheted meg magadnak akkor pár ezerért már tudsz venni a vaterán egész jó kis szobabicikliket.
2011. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bánomisén válasza:

Uszoda nincs. Jó. Akkor szerintem nézz körül a környékeden, hogy milyen sportolási lehetőség van. Írták már a korizást, squash-t, fallabdázást, de szerintem ha szimplán elmész egy konditerembe, vagy aerobikozni, az is jó.

Amikor meg nincs nagyon hideg télen, mehetsz ugyanúgy futni, semmi bajod nem lesz, csak utána, kimelegedve ne császkálj sokat a hidegben. És sapka a fejre, mert a fejed csak egyszer fázik meg, utána küszködhetsz a hajhullással, meg a korpával.

2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönööm a tanácsokat! :)
2011. okt. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!