Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Pécsett keresek műkorcsolya...

Pécsett keresek műkorcsolya oktatót aki versenyszerűen oktat. Van erre esély hogy találok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen szinten, hány éves vagy és mikor?
2012. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg írhatnál pár plusz infót, mert így nehéz. Én úgy tudom nincs műkorcsolya oktatás Pécsett, így max. közönségjégen lehetne vagy hogy gondoltad? Plusz fontos a korod is, mert ha pl. csak este érsz rá, akkor elég reménytelen akkor olyan sokan vannak a pályán, hogy képtelenség bármilyen műkorcsolya elemet gyakorolni.
2012. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem válaszoltál, szívesen segítettem volna, versenyszerűen korcsolyázok, most Pécsett leszek egy darabig, még pénzt sem kértem volna érte. Remélem sikerült találnod valakit én is pécsi voltam, anno volt pár kedves koris aki engem is tanított. Sok sikert :)
2012. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj bocsánat !!! nem néztem fel az oldalra bocsánat :(( 13 vagyok és csütörtökön 4 után érek rá a többi napon 2:10 től...
2013. jan. 2. 12:16
 5/7 A kérdező kommentje:
de már úgy tűnik elkéstem :(
2013. jan. 2. 12:20
 6/7 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok :)
2013. jan. 26. 20:12
 7/7 anonim válasza:
Írj neki privát üzenet!
2013. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!