Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardozás ügyében?

Snowboardozás ügyében?

Figyelt kérdés
Nos az érdekelne h hova célszerűbb vagy éppen h célszerűbb helyeznem a súlypontom amikor simán ereszkedek le snowboardal hosszú pályán.Amúgy tudok snowboardozni csak érdekel h valaki aki régebbóta csinálja mind én aki decembertől snowboardozok mit mond.Míg megkérdeznétek inkább az előllevő lábamra teszem a sulypontom.

2013. jan. 23. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem snowboardozok, de szerintem a súlypont az hasonló a sízéshez, azt meg már több éve kezdtem. Ha hátraviszem a súlyt, akkor sokkal gyorsabb lesz, viszont kanyarodáskor instabilabb és hosszabb íven fordul. Ezzel szemben minél előrébb viszem a súlyt annál mozgékonyabb a léc, könnyebb irányítani, agresszívabb, de veszít a sebességből. Nem tudom ez mennyire igaz a snowboardra.
2013. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kanyarodás szempontjából igaz könnyebben kezelhető de végülis ez szerintem kikell alakuljon,szokássá kell váljon ezt reflex szerűen kell érezd h hova teszed a súlypontot. Csak annyi h én nemrég kezdtem csak s még most kezdek belejönni s érdekelt h ki mit mond h egyszerűbb meg könnyebb mert szerintem idővel mindenkinek kialakul egy stílusa miszerint deszkázik.
2013. jan. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!