Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek mennyi esély...

Szerintetek mennyi esély maradt így, hogy feljusson a Magyar válogatott? Olaszok hozzák a kazahsztán elleni meccset rendes játékidőben?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hozzák lehet, hogy nem..


a kazakok állítólag jók mi mégis megvertük őket, az olaszok meg megvertek minket. persze ebből azt lehetne levágni, hogy akkor tutira nyernek majd az olaszok, de ez egyáltalán nem biztos

2013. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok. Nagyon remélem hogy rendes játékidőbe megverik Kazahsztánt,így este téttel megyünk ki a Japán meccsre!
2013. ápr. 19. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
én is örülnék.. igazából sosem néztem hokit, de most eléggé érdekel. meg hát bekerülni az A csoportba nem kis dolog lenne egy nb1-es csapattól
2013. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk,ha azt nézzük az Olaszok lehet úgy gondolják, hogy a Magyarokat könnyebb kiejteni az A csoportból és megverik Kazahsztánt rendes játékidőben. Ebből adódóan lehet, hogy számíthatunk Olasz győzelemre. De nekünk akkor mindenféleképpen hozunk kell rendes játékidőben a meccsünket.
2013. ápr. 19. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

kitduja hogyan is gondolják.. persze lehetőségekről lehet beszélni


egyébként (szerintem) az a legegyszerűbb ha minden csapat ellen a maximumot nyújtják

2013. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!