Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi van, ha a zongora tanárom...

Fecske.betyár kérdése:

Mi van, ha a zongora tanárom utál? Mit tegyek? Úgy beszél velem, mintha agyi sérült lennék!

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 15:13
1 2
 11/12 anonim válasza:

hát menjen a pics.ába az a tanár, akinek nincsen türelme a diákhoz, sőt!! még idegesíti is mert ügyetlen !!

Pont azért jár oda, mert még ügyetlen nemde?


nem vagyok egy erőszakos pasi, el is ítélem, de azért nem ártana ha az ilyen sötét barmoknak valaki megrángatná a grabancát.

el kell menni börtönőrnek, ott lehet bunkósodni, oda nem kell inteligencia, empátia, türelem, alázat ...


30 elmúltam de volt egy hasonlóan paraszt óvónénim úgy 25 évvel ezelőtt. Hát a mai napig eszembe jut, ahogy tépte a pajeszomat, adta a pofonokat, kiabált, fenyített, rettegtem. Még ma is élő emlék.

2013. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit én tettem a helyzetetben pár éve :) tanulj meg valami nagyon nehéz darabot és mutasd meg neki, emellet légy szorgalmas egy ideig és megfog szeretni ha könnyű lesz veled dolgozni
2013. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!