Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Imádok sportolni. A tesi...

Imádok sportolni. A tesi tanárom csinált nekem ezdés tervet de az nem elég jó. El szeretném kezdeni a fegyenc edzést de a könyvet nem olvastam el. Feltétlenül el kell olvasni hogy tudjak mindent? (többi lent)

Figyelt kérdés
Neten eltudom olvasni? Az edzés mellé lehet még beiktatni ugráló kötelezést vagy valami mást? Felső testre és lábra is szeretnék erősödni és a kocka has is jó lenne. Segít valaki edzés tervet összeállítani?

2012. nov. 2. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A könyvnek az a lényege hogy el kell olvasni..nem tudom,hogy neten van-e.Az ugrálókötél mehet.
2012. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
privátban ird meg a korod nemed magasságod súlyod jövő héten kedden megnézem mit tehetek..
2012. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod én írok neked edzéstervet(saját testsúlyosat), olyat ami meg is dolgoztatja az izmaidat.

Csak annyit árulj el, hogy heti 4 alkalmat rátudnál-e szánni, ill. húzódszkodásra, tolódzkodásra van-e lehetőséged.

2012. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kajára is figyelj oda! Mindennap ugyanabban az időpontban egyél és keresd meg azt a mennyiséget amivel a súlyodat megtartod ( 2 hétig mondjuk ). Ha erősödni akarsz ezen a mennyiségen növelj, ha szálkásodni és kocka hasat ezen a mennyiségen csökkents. Lehetőleg egyél minél sokoldalúbban ( zöldség,gyümölcs,hús,tejtermékek,rozs kenyér,lenmagolaj ) szóval legyen benne minden :D
2012. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!