Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardozni vagy síelni...

Snowboardozni vagy síelni könnyebb megtanulni?

Figyelt kérdés
És ha síelt már valaki,de utána kipróbálta a snowboardot,melyik tetszett jobban és miért? Melyik a könnyebb?

2013. dec. 24. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő. Nekem sielni könnyebb sokkal!:) mert nincs mindkét láb lerögzítve, és ez így kényelmesebb!
2013. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,találtam én is már másik ilyen kérdésre válaszokat,de azért köszi találtam:)
2013. dec. 26. 10:27
 3/7 anonim válasza:
100%

Én síeltem 16 évet, majd utána kezdtem snowboardozni. Nem sokkal volt nehezebb megtanulni, mintha nulláról kezdtem volna, sítudás nélkül.


Más mindkettő, de mindkettő tetszik. Szerintem síelni sokkal nehezebb megtanulni.

2013. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes... Köszönöm! :)
2013. dec. 29. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekként tanultam síelni, úgyhogy arra így nem emlékszem, csak úgy tudtam és kész:) Snowboarddal már kamaszként próbálkoztam. Sok esés és sznevedés után most ott tartok, hogy egy kék pályán élvezetesen le tudok jönni. Lejövök a piroson is, de azt már nem annyira élvezem.


Tesóm is gyerekként tanulét meg síelni, de sose ment neki olyan jól. Szintén kamaszként kezdett snowboardozni és eleinte ő is szenvedett, de sokkal hamarabb lett biztos a tudása mint a síben. Ő már csak boardozik.

2013. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké.köszönöm !
2013. dec. 31. 09:31
 7/7 Csicsky ***** válasza:

Nekem a hódeszkázás sokkal jobban tetszik, mint a síelés. Mivelhogy a hódeszkázást már eléggé idős korban kezdtem, bizony nem volt könnyű megbirkózni vele, de végül is sikerült, mert nem adtam fel. A hódeszkázással kapcsolatos további kérdések (és válaszok):


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__60..

2014. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!