Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Pár nap múlva megyek először...

Pár nap múlva megyek először síelni. Vannak olyan gyakorlatok, tudnivalók, amivel kicsit rá tudok készülni, otthon, hó nélkül, szobában?

Figyelt kérdés
Nem erőnléti gyakorlatra gondolok, hanem a leendő technika megalapozására valóra. Pl. tartás, egyensúly áthelyezés, vagy bármi, amivel előrébb vagyok, mikor először állok a léceken.

2014. márc. 4. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én oktató videókat szoktam nézni, és elképzelem, hogy hogyan csinálom majd meg minden. (vagyis ezt akkor csináltam, amikor kezdő boardos, és sís voltam) Nekem ez bevált.
2014. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 David_5515 válasza:
én tudok síelni és snowboardozni is, most snowboard trükköket szeretnék megtanulni. én most azt fogom csinálni, hogy videókat nézek és gördeszkával, esetleg trambulinban gyakorlom a mozdulatokat. sok sikert.....nem kell félni. síelni viszonylag könnyű. könnyebb mint korcsolyázni vagy mint snowboardozni...
2014. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!