Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A jégkorongtól ugyanúgy tudok...

A jégkorongtól ugyanúgy tudok fogyni és jó testem lesz mint a focitól?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy a kockahashoz nem elég hasazni,fontos a futás,a kardió.Szerintetek a jégkorong erre ugyanúgy jó?

2014. máj. 24. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szép próbálkozás..


Szálkásító étrend kérdése.

2014. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendesen eszek és kondizok is,csak érdekel,hogy a hoki is erősít-e annyira.
2014. máj. 24. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

A footballt nem gondolnám különösebben erősítő edzésnek.


A hoki lehet keményebb, de attól sem leszel izmos. Erősítesz mellette, akkor meglesz a sportos alkat, izmosodáshoz tömegnövelés, szálkásításhoz szálkásító étrend kell.


Az alapok itt is igazak.

2014. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a szálkásítóétrenden mit értesz?
2014. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit az internet kidob rá ha beírod keresőbe.


De az én verziómban a szálkásító étrend:

- nem szigorúan kalória kontrollos

- abszolút hanyagolja a keményítőfogyasztást

- én szeretem ha tiszta egy étrend, minimum glutén- és tejmentes, a szálkásító étrend is.

2014. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lncruse válasza:

Már mint a hokira gondolsz ?

Mert ha igen akkor annyit mondok hogy a világ 3 legdurvább sportjainak egyike itt gondolok a rögbi amerikai foci és a jághoki, és igen kemény belefektetett munkával lehet, de én javaslom inkább neked az amerikai football-t és is azt játszottam és ott az erőnléti edzések és maga a játéktól 3 hét alatt láthatod magadon a változásokat!!

2014. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát, én két hokist is ismerek (vagyis az egyiküket csak ismertem). Mindkettőjükkel voltam/vagyok olyan kapcsolatban, hogy láttam a felső testüket. Az egyikük abszolút kocka has, rengeteg izom, stb. A másikuk viszont szinte duci volt, mondjuk ő is elég erős. Szóval csak azt akartam mondani, hogy önmagában a hoki nem elég. És tényleg nagyon durva sport. A barátomat volt, hogy mentő vitte le a pályáról, annyira elbántak vele. :(
2014. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na mik az eddigi tapasztalatok? :)

amúgy sok mindentől függ, alkattól is. Az egyik ismerősöm, nem azt mondom hogy tiszta izom, de szépen kidolgozott izmai és kerek vállai vannak, míg a másik haveromnak (aki ugyan abba a csapatba játszott) nem igazán látszanak az izmai, elég ducika szegény. pedig évekig csinálta mindkét srác, sőt megkockáztatom hogy a ducibb nagyobb lelkesedéssel és erőbedobással :/

sok minden csak alkat és genetika sajnok

2014. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!