Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A futás után ugye hogy a...

A futás után ugye hogy a szénhidrát a fontos? Nem szeretnék túl sokat fogyni.

Figyelt kérdés
És kb futás után mikor kell kajálni? 30 percfutás elég állóképépség fejlesztéséhez? A szénhidrát a rizs lenne.

2014. jan. 31. 19:45
 1/4 anonim válasza:
Igen, kell szénhidrát futás után, hogy feltöltsd az energiakészleteidet, de ha teheted, összetett szénhidrátokat egyél utána! Ha állandóan 30 percet futsz, akkor szinttartáshoz tökéletes, de fejlődni nagyon nem fogsz, nem tudom mi a cél, sportban szerintem mindig kell a változatosság a fejlődéshez. Futás után kb 30 perccel kellene enni. Remélem segítettem :)
2014. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rizset szoktam enni utánna. am a távot nővelem idővel.
2014. febr. 1. 21:37
 3/4 A kérdező kommentje:
csak szénhidrát kell utánna?
2014. febr. 1. 23:00
 4/4 anonim válasza:
Fehérje is mehet utána. Én nem fehérjeport szoktam, hanem élelmiszerből nyerem. Fehérjével tónusosabb lesz a tested! :) Ja, meg a sok-sok folyadék is mehet futás után, de az gondolom megvan! :)
2014. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!