Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy nem szédülnek el ennyi...

Hogy nem szédülnek el ennyi forgás után a műkorcsolyázók?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet tőlük kéne megkérdezned. Itt nem sok korissal fogsz találkozni. De gondolom azért,mert már hozzászoktak.
2010. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Lehet hogy néha az ellenkező irányba is forognak, és az segít :)
2010. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
rutin
2010. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16.28 ...a válaszod nem hasznos, de még csak nem is vicces. minek írod le? a kérdés amúgy teljesen komolytalan, igazából vártam egy két jópofa választ.
2010. jan. 24. 20:12
 5/10 anonim válasza:
84%
Ha megfigyeled, akkor egy pontra néznek, amíg csak tudnak, és mikor már muszáj fordítani a fejet, akkor hirtelen forgatják a fejüket. Mint a balettosok is. Ha kipróbálod, rájössz, így nem szédülsz el. Ugyanis olyan gyorsan történnek a dolgok, hogy ilyen gyorsan nem tud rá reagálni a fülben lévő egyensúlyközpontunk.
2010. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 26. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár e se jön be mindenkinél, én hiába "kaptam" a fejem, ahogy kellett, mégis szédültem. Viszont mire megtanulja az ember a koreográfiát, megtanulja valahogy "figyelmen kívül hagyni, hogy szédül" és úgy táncol tovább, mintha nem szédülne. A korcsolyáók is iszonyú sokáig gyakorolják a koreográfiájukat, serintem becsukott semmel is el tudnák táncolni.
2010. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

16:28-nak igaza volt!

Egy idő után megszokják.

2010. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem amikor forogtam, meg sem fordult a fejemben, hogy szédülnöm kellene tőle. Eleinte még csak lassabban ment,és ahogy egyre jobban ment a forgás, egyáltalán nem zavart, sőt, imádtam az érzést. Kicsit néha utána talán imbolyogtam, de külső szemlélő nemis látta, mert gyakorlott voltam.
2010. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

egy tengelyt képzelünk magunk elé amelyen forguk és arra koncentrálunk h felfele forogjunk ls ne nyomjuk bele a korit a jégbe. de az szintén igaz hogy alkalmazzuk a balettnál használt fejtechnikát bár nem kell nagyon gyakorolni mert a legtöbb koris balettozik is.

remélem kielégítő volt a válasz;)

egykoris.

2010. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!