Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem mintha szédülnék...

Úgy érzem mintha szédülnék vagy mi. Levert, fáradt és bágyadt vagyok. Nagyon aggódom. Mitől lehet ez? Lehet, hog az időjárás? 21 km

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az időjárás változás miatt.Nekem is 2 napja megint fáj a hasam.27 hetes km.
2009. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ma különösen én is fáradt vagyok.már jo ideje nem szoktam aludni délután,de ma kellett egy picit.és még mindig fáradt vagyok,lehet az idöjárás,nem tudom,h mire gondoljak.24 hetes kismama
2009. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor van ilyen napom. VAgy a nagyon melegben, vagy a front tesz ilyet...
2009. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet:

-vérszegénység

-vitaminhiány

-fronthatások

-és még lehetne sorolni...

Menyjél sétálni,nézz kirakatokat,vagy egyszerűen csináld azt amihez kedved van.Nekem a MAGNE B6szokott segíteni...

Kellemes babóvárást!

2009. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!