Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen kesztyűt vegyek síeléshez?

Winkler Barnabás kérdése:

Milyen kesztyűt vegyek síeléshez?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult velem síelés közben,hogy szinte lefagyott a kezem a hidegtól. Milyen praktikákat vagy márkákat ajánlotok erre? A lábfejemnél elég ha két zoknit veszek fel?

2014. dec. 27. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó két zoknit húzni, mert gyűrődhet és fel is törheti a lábad. Normál esetben nem szabadna fáznia a lábadnak. Síeltem én -20 fokban is, a vastag síkesztyűmmel csak az volt a gond, hogy mindig szétizzadtam, ezért vittem kettőt. Félidőnél cseréltem. Nem cérnakesztyűben kell síelni.
2014. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen vastag kesztyűm van,de nem tudom miért fázik benne a kezem.A bakancsnál ritkábban szokott fázni,esetleg ha elesek,és valahogy belemegy a hó a tetejébe,de ez is csak akkor van,ha nem húzom ráa a gatya hófogó gumiját.
2014. dec. 28. 15:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem a 2000 forintos kesztyűt kéne megvenni?
2014. dec. 28. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A kínaiban 2000 Ft-os kesztyű miatt lehet. A lidl ben lehetett kapni decemberben hasonló árkategóriában, nekem ez a legolcsóbb. Viszont felveszi a versenyt (ár-értékben biztosan) a 10 ezer forintos kesztyűkkel szemben.
2014. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!